Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen ingyene...

Terhesség alatt milyen ingyenes tanfolyamot, képzést lehet elvégezni? Ti mit csináltatok a 9hónap alatt?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit kezdhetnék ez idő alatt, nem szeretném eltengetni, valamit akarok kezdeni ami hasznos.
2012. febr. 28. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Dolgoztam...
2012. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szintén dolgoztam.Az első,a 2.,és most,a 3. alatt is.Különben már a munkanélkülieknek se nagyon vannak ingyenes képzések.
2012. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én itthon vagyok veszélyeztetett terhesként és hát csinálom a háztartást. Mindenhol nagytakarítás, élvezem h megtehetem h jön a pici akkor úgy sem lesz ilyesmire időm és energiám :)
2012. febr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem dolgozol? Mert, ha tanfolyamra járnál, akkor dolgozhatsz is, nem?

Én dolgozok, amíg birom, aztán rápihenek, szülés után úgyse lehet. Meg lesz mit csinálni otthon is.

2012. febr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Dolgoznék én, de nem vesznek fel sehova, 8általánosom van, most végzem az érettségit estin, ezért gondoltam tanfolyamra, és utána lehet h könnyebben találnék munkát.

2012. febr. 29. 09:14
 6/7 Szilvi01 ***** válasza:
én elkezdtem egy új nyelvet tanulni.Nyelviskolába jártam 4 hónapig:)
2012. febr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elméletileg 21 éves korodig az első okj ingyen van, bár az nappali és 2 év.Legalábbis én úgy tudom, de lehet hogy ezt is megváltoztatták.Érdemes lenne utána érdeklődnöd.De vannak Pesten olyan sulik, ahol 3-4 hónap alatt letehetsz egy szakmát, 30-40-50 ezer körülik voltak amiket nézegettem, virágkötő, bolti eladó....
2012. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!