Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után 3 hónapra rá...

Missed ab. után 3 hónapra rá teherbe estem! Volt már valaki igy? Mi volt az amit másképp csináltatok, mint az előző terhességeteknél, hogy ne történjen semmi rossz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én fél évvel utána lettem újból babás. Nem csinálok semmit másképp, mert azt gondolom, az előző alkalommal is minden lehetségest megtettem, hogy minden rendben legyen, de akkor sajnos másképp alakult. Nagyon nehéz így bizakodni, de azt hiszem, nincs más választásunk :) . Most 14 hetes vagyok, és úgy néz ki, minden rendben van. Sok erőt, bizalmat és kitartást kívánok neked! Ezúttal minden rendben lesz!
2012. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy! :)én is reménykedem!kérdeznék még párat,ha nem gond: Ülőfürdőt vettél,vagy szoktál venni?emelegetéssel hogy állsz?
2012. jan. 13. 20:24
 3/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az előző kérdésekre én is kíváncsi volnék, mert nálam is hasonló volt a helyzet, csak 2 év eltéréssel, most derült ki hogy spontán sikerült a baba, úgy hogy már a 2. inszemre vártam 2 hó kihagyással.
2012. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1. vagyok. Én az emelgetéstől és az ülőfürdőtől az első alkalommal is tartózkodtam, sőt a házasélettől is el voltunk tiltva (már akkor is veszélyeztetettnek számítottam, mert sokat görcsöltem). Most nagyjából hasonló a helyzet, mert kiderült, hogy kevés progeszteront termel a szervezetem, így hormon tabikat kapok és feküdnöm kell már 3 hete. Tehát nincs lehetőségem olyasmit csinálni, ami esetleg tiltólistán van :). Amíg azonban nem voltam szobafogságban, mindent ugyanúgy csináltam és alig várom, hogy folytathassam az eddig megszokott életemet. Persze, ha tovább kell feküdnöm, akkor azt fogom tenni, de ha nem, akkor szeretnék visszamenni dolgozni.
2012. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én rá fél évre estem újra teherbe,semmit nem csináltam másképp,annyi,hogy a dokim írt fel Utrogestant!

Nektek nem írt fel a dokitok?

2012. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia/Sziasztok...

Én 4 hónapra a missed ab után már teherbe is estem.

Utrogestánt kaptam én is,amit 16. hétig kellett alkalmazni,mert hüvelytabi volt az enyém.Sokat kellett feküdni,vitaminokat szedni.A házasélet eleinte nem volt tilos,csak óvatosságra voltunk intve,később a vége felé már tiltólistás volt..de kibírtuk:)))megoldottuk:)

2 hetente jártam uh-ra.

És reméltem és bizakodtam,hogy most minden rendben lesz.

Igy is lett,most az ágyikójában szuszog az "eredmény":))

egészséges,gyönyörűséges kiscsajom:)

Minden jót és kitartást Neked kedves kérdező és minden kedves sorstársunknak!

2012. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, én így voltam kétszer is sajnos. Van egy két éves fiam, aki 6 hónap próbálkozás után jött össze, azóta viszont elsőre összejött a bébi kétszer, de nem maradt meg. Mindekttő korai vetélés volt, szinte ugyanolyan. Most 9 hetes vagyok, szintén 3 hónapra rá és elsőre, és már bizakodom, hogy minden rendben lesz. Tegnap voltam dokinál, és jó volt látni, ahogy mozgott (kukacmozgást én is láttam szabad szemmel 2D-n :o)) és a lábai és a feje is kivehető volt. Az előző kettőnél még szívhangot sem hallhattam. Nem csinálok semmit másképp, a két évesemet ugyanúgy kell emelgetni, mint fél évvel ezelőtt. Fürdeni nem szoktam, egyébként is zuhanyzom mindig, úgyhogy nekem ez nem érvágás, hogy nem lehet. Bár nekem a hormonokkal sem volt gond, ezért gyógyszert sem kaptam, csak aspirin protectet kell szednem. Én azt gondolom, genetika, és tényleg nem voltak jól összerakva. Bár más dolog, ha valakinek tényleg valami baj miatt megy el a babája (inzulin, trombózis, autoimmun, hormonprobléma stb ami kimutatható és kezelhető). Szóval ha nincs semmi ilyen problémád, csak élvezd a várandósságot, alapvetően az a természetes, hogy egészséges gyermeket szülj 8 hónap múlva... Boldog babavárást! És gratulálok!
2012. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én missed ab után 4 hónappal estem teherbe. Van egy lombikos kislányom, a szoptatás abbahagyása után 3 hónappal csodák csodájára spontán teherbe estem, de 8 hetesen elment a baba.

A missed ab után 2 hónapig nem jött meg, majd a 3. normál mensi után újra + lett a teszt.

Kértem a dokimat hogy írjon fel Utrot, de azt mondta ha nem akar maradni a baba az sem segít, ha viszont minden rendben akkor fölösleges.

Én semmit nem csináltam másképp. Szexelni nem mertünk, meg nem fürödtem meleg vízben, ennyi.

Most vagyok 35 hetes. :)

Jó babavárást kívánok!

2012. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket az orvosokat,h azt mondják ha maradni akar akkor marad a baba...

A sárgatest elégtelenségnek semmi köze a babához...ha az nem működik megfelelően akkor egy egészséges baba is "meghal"sajnos..ezt a petefészek,később a méh termeli,a köztes időszakban,amig egyik átveszi a másiktól a termelődést,történhet meg a baj...ezt védi ki az utrogestán is...de abban igaza van az orvosnak,ha a baba nem életképes,akkor ezek a tabletták sem tartják életben.

2012. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem utána 2 hónappal jött össze a baba és nem volt semmi baj, bár az elején kaptam a duphastont. Én egyet értek azzal, hogyha maradni akar akkor marad a baba, persze biztosan vannak olyan kivételek mint amit az előttem hozzászóló ír.
2012. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!