Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gerincsérvre, erős fájdalmakra...

Gerincsérvre, erős fájdalmakra (főleg így frontra, ) írna valaki valami jó pakolás félét, gyógyfüvekből, vagy egyébből, bármit, ami nem gyógyszer? Minden megoldás érdekel!

Figyelt kérdés
nem nekem, a páromnak van, és már embertelen mennyiségű gyógyszert szed, nem terhes téma feltétlen, tudom, de más témakörben nem érkezett válasz, gondoltam, hátha van olyan km. aki tud rá valami jó megoldást!
2009. jún. 7. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg torna, úszás, kezelések pl. gyógyfürdőben. Egyébként az infúziós kezelést próbálta már? Gyógynövényes dolgokban én már nem hiszek, sőt igazából én már semmiben. Egy évig kísérletezgettek rajtam, hogy mi lenne jó de végül csak a műtét használt. Egyébként ami a legtöbb ideig tompította a fájdalmat(közel sem szüntette meg) az a Tramadolor 100 ID volt.
2009. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 39 hetes vagyok és gerincsérves. Érdekes módon nekem a terhesség alatt eddig nem volt különösebb gondom a gerincemmel, pedig számítottam rá...

Azért leírom, hogy nekem eddig mi vált be.

Nálam az úszás és torna működött a legjobban! Eleinte sokszor szedtem non-szteroid gyulladáscsökkentőket, de azok csak ideig-óráig használtak, ráadásul a gyomrom nem bírta.

Pakolást és gyógynövényeket nem próbáltam, viszont létezik egy TENS nevű készülék, ami a sérv mellett kialakuló izomgörcsökre, becsípődésekre nálam nagyon jól bevált.

[link]


Most a terhesség alatt szedek homeopátiás szert az ödémáimra, és nálam működik a dolog. Olvastam, hogy gerincbántalmakra is létezik homeopátiás kezelés, persze ehhez el kell menni egy jó szakemberhez, aki alkati szert is ajánl. Úgyhogy, ha nekem a terhesség után visszatérnek a panaszaim, a homeo-t ki fogom próbálni.

Ez is egy lehetőség...

2009. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2009. jún. 8. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:

menjen el csontkovácshoz,helyre rakja!!!!!!ha többször is kell menni.

nekem 7 mm-es,az utolsó csigolyán és segített a kovács+mágnesterápia (orvos írta elő!)+aloe verás cuccok minden mennyiségben!!

drága ,de nagyon jó!

2009. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az aloe verás készítmények alatt mit értesz pontosabban? krém, ilyesmi, vagy ami fogyasztható?
2009. jún. 9. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:

A nevükre nem emlékszem,de!én ittam nagy dobozos levet ,foreverről beszélek.várj,megkeresem.megvan!forever freedom-ot ittam,,aloe vera gélt is,felírt doki még forever calcium-ot,ez tabletta,és a legjobb(és legfájdalmasabb) a forever active HA tabletta.

ez utolsó kb. 6ezer volt 1 dobozzal,de!ez használt a legtöbbet,felerősíti a fájdalmat,kb. 2 hétig,utána lesz jó:))))

mindezt az ortopéd főorvosomtól kaptam:)hihetetlen:)

hozzá jártam mágneses kezelésre is.ha megtehetitek próbáljátok ki ezeket,mert tényleg hat!!!a szteroidok illetve nonszteroid gyógyszerek sz..rt se értek,még jó volt a gyógytorna.

remélem segítettem!!!!JOBBULÁST!!!

2009. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jún. 11. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!