Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen hol van 3D v.4D ultraha...

Pécsen hol van 3D v.4D ultrahang? Mennyivel kell előbb bejelentkezni? És mennyibe kerül mostanság?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
én a citrom utcában voltam a medison-ban. nem emlékszem az árra. adnak dvd-t, meg képet. és ha nem sikerül a kép, mert nem úgy fordul a baba, akkor ingyen csinálnak másikat
2012. febr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A citrom utcai medison már nem létezik. Helyette van a DaVinci magánklinikán lehetőség ( [link] valamint a Klinikán is (ott, ahol a normál UH), úgy tudom, 10000 Ft körül van, de elég rövid idő.


Amit sokan ajánlanak mostanában: Dr. Fatér József, Mohács

[link]

Bár én nem voltam, de jókat hallottam róla.

2012. febr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 agleh ***** válasza:

Mi 2 hete voltunk mohácson a Fatér doktor úrnál 4d. Nagyon aranyos, kedves amolyan igazi doktorbácsi. Hatalmas élmény volt 1 órás, kaptunk 4 képet, 1 dvd- t meg egy leletet(10.000 Ft).

Hétvégén van a babamozi 26-29 hét között végzi a doktor úr, szerintem minél előbb jelentkezzél be.

30 hkm

Pécsett én úgy tudom csak a klinikán van (árat, időtartamot nem tudok)de általában nem doki hanem szonográfus végzi.

2012. febr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is Fatér doktor úrhoz szeretnék menni, de egyszerűen lehetetlen elérni. A telefonszámon mindig csak az üzenetrögzítő kapcsol be. Neked azért sok sikert a próbálkozáshoz
2012. febr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha "csak" mozizni szeretnétek, akkor Mohács is jó. De ha hozzászámolod az utazás költségét, akkor csak 3-4000 a különbség a DaVinci és Mohács között. A honlapon 17500 van , ezt B kategóriás uh-s orvos végzi, a 22 000-es vizsgálatot Vízer Dr. csinálja, neki magasabb képesítése van az uh diagnosztikában. Nekem nem problémamentes a terhességem, ezért nem csak a mozizás kedvéért megyek oda és kicsit messze van a következő esedékes uh.
2012. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok? a klinikán nem orvos csinálja, szonográfus. Elég vegyesek a vélemények, itt jó esetben csak a mozizás élménye marad...Ismerősök voltak anno a Medisonban és a Klinikán, hát elég nagy a különbség...
2012. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En Harkanyban lakok, ugyhogy nekem Pecsre is be kell utaznom. Annyival nalunk nen tobb az utazasi koltseg. Meg nem tudom hogy hova megyunk, es azert 10.000 ft szamit nalunk. Mindenkinek koszonom a tanacsokat. Siklosrol nem tudtok hogy van-e?
2012. márc. 2. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Siklóson nincs, drága egy ilyen készülék, és ott már ugye szülészet sincs. Szerintem jobban jársz a mohácsival.
2012. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sunmi válasza:
Sziasztok!Valaki tudja azt,hogy 3D-s UH.-hoz kupont hol lehet beszerezni?Köszi..
2013. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!