Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen melyik a jó 4D ultrahan...

Pécsen melyik a jó 4D ultrahang? Mennyivel elöbb kell bejelentkezni?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama
2008. júl. 7. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Ajaj!! Egy kicsit el vagy késve!!!! Három hónappal előre kell bejelentkezni, hacsak nincs nagyon nagy mázlid, hogy valaki az utolsó pillanatban visszamondja!! Én 14 hetes vagyok, és szeptember 15-ére kaptam már csak időpontot pont ma!! Én a klinikára járok, ott ez így megy, a többit nem tudom!!

kellemes babavárást!

2008. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A klinika az az Édesanyák úti klinika? Szóval érdemes már a 14. héten beirakozni? Hányadik héten érdemes elmenni 4d-re?
2008. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi! A klinikára semmiképp nem akarok menni! Az irgalmasok útján és a citrom utcában is van 4D-s ultrahang! Én azokra gondoltam és úgy tudom oda ráér 1 hónappal elöbb kérni idöpontot és késö estig lehet menni!
2008. júl. 7. 13:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a citrom utcaiban voltam, és csak ajánlani tudom. Főleg Dr Vízer Miklóst. Előtte 2 héttel jelentkeztem be. Drágább, mint a klinikán, de jobban odafigyelnek az emberre, nagyon rendesek.
2008. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A citrom utcainak mi a neve és a telefonszáma?
2008. júl. 7. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Medison a neve, 72/532-132 a szám. Jó mozizást:)
2008. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!
2008. júl. 7. 13:59
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Pécsett 2 helyen van 4 D, a klinikán és a Citrom utcában (ez ugyanaz, mint az Irgalmasok úti, mert a bejárat a Citrom felől van, de a rendelő az Irgalmasokra néz).

én voltam mindkét helyen, a klinikán 10 ezer, a Medisonban 15 ezer. egyébként ugyanazok a dokik vizsgálnak a magánklinikán (Medison), mint a szülészeti klinikán! annyi, hogy a Medisonban bőrfotelben várakozhatsz. én mindkét helyre 1-2 héten belül kaptam időpontot! erőszakosnak kell lenni, ne hagyd magad lerázni! különben a 28-32 hét között ajánlják a vizsgálatot.

egy pécsi 34 hetes kismama:)

2008. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy elkésve, csak nyugodtan telefonálj oda, fogsz kapni bőven időpontot!
2008. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a Citrom utcába vagyok bejelentkezve. 2 héttel előbb kell bejelentkezni. Azt mondták, ugy a 23-28 hét között a legjobb elmenni.

Ráérsz még!

Boldog babavárást!

23 hetes kismami

2008. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!