Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés jele lehet? (többi lent)

Szülés jele lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok, rámjött a 'fészekrakási' kényszer vagy hogy is mondjam, mindent rendben akarok tudni, de még ma, és ez iszonyatos érzés!!!! Segítsetek kérlek!!! Tényleg rossz, hogy mivan ha ma nem tudok mindent befejezni amit akarok, már nem lesz időm rá, a kiságy sincs még a helyén, hétvégén jön meg, és ebbe szinte most belegondolni is rossz.. Volt más is így? Még korai lenne a szülés, de mondják, hogy fel is van egy picit püffedve az arcom. Mi ez? Kétségbe vagyok esve...

33 hetes kismami


2012. febr. 29. 10:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt lehet rossz kategóriába írtam... :(
2012. febr. 29. 11:32
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi! Ilyen nálam is volt, a 34-35. héten kezdtem. Volt, hogy rámjött, éreztem, hogy összedől a világ, ha ma nem fejezem be azt, amit akarok. Aztán lehiggadtam, és a 39. héten jött elő újra. Holnapra vagyok kiírva, a baba még bent van. :)
2012. febr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ó, ilyen nálam is volt. Én 32 hetesen tapétáztam szinte egyedül a gyereknek a kis sarkot a szobájában. Rosszul is lettem volna, ha aznap nem fejezem be. Aztán elmúlt ez a kényszeres "minden rendben legyen" érzés. 36 hetesen jött elő újra.

Ez nem jelenti azt, hogy szülsz. Van idő addig bőven ;-)

2012. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csillus25 ***** válasza:
Nálam is ez van,olnap festés lesz,ma pakolás,szekrény csere...ruhaválogatás...stb...csak én nem bírom ugy levegővel:)34hetes km
2012. febr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodt vagyok :) nem csak nálam van ilyen, de az a legrosszabb érzés nekem, hogy tudom, hogy ma úgyse érek a végére... :(
2012. febr. 29. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!