Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek szerintetek? Segitség!

Mit tegyek szerintetek? Segitség!

Figyelt kérdés
18 éves gimis lány vagyok, barátommal fél éve vagyok együtt, de ő csak 17et tölti nemsokára, a héten viszont megtudtuk hogy 8 hetes terhes vagyok. Ő el akarja vetetni mert fiatalok vagyunk és anyagilag sem tudnánk felnevelni rendesen, de én nem vagyok képes az abortuszra...mit tegyek szerintetek?
2012. febr. 29. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod elvetetni akkor meg kell tartsad, több választási lehetőség nincs.
2012. febr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel.
2012. febr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Mi van mostanában, hogy tele van a GYK tizenéves felcsináltakkal? Valami van a levegőben?
2012. febr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Abortusz ellenes vagyok, de lehet, hogy el kéne vetetned. Még fiatal vagy, előtted az élet, és gondolom egyedül nem akarod és nem is tudnád felnevelni a gyereket. De ha a családod támogat (anyagilag is), bevállalhatod. Akárhogy is döntesz, mindenki meg fogja érteni.
2012. febr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nagykorú vagy, dönthetsz a kisbabád életéről. De szerintem is beszélned kéne a szüleiddel...
2012. febr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Nehéz döntés, de elsősorban a szüleiddel kell megbeszélnetek, hogy be tudjátok-e vállalni. Minél előbb beszélj velük.

Ha nem, akkor még gondold végig a nyílt örökbefogadást, hogy azt tudod-e vállalni.

2012. febr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szülőkkel beszélj de szerintem se tartsd meg
2012. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Legjobb barátnőm is gimiben (12.ben) utolsó évben esett teherbe és persze elvetette, nem akarta tönkretenni a jövőjét. Most 21 éves és nem bánta meg egy percig sem. Már eltelt 3 év és mindent elfelejtett. Hosszú még az élet, mindenért kárpótol majd.


21/L

2012. febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj a szüleiddel. Szükséged lesz a támogatásukra, és nem csak anyagi értelemben.


Ha nem tudod vagy nem akarod felnevelni, örökbe is adhatod.

2012. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minél előbb beszélj a szüleiddel,sokat tudnak segíteni,és ha mégsem tartod meg akkor minél hamarabb el kell dönteni mert ez több hétig is eltarthat,és 12 hétig vetetheted el!
2012. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!