Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vett már vagy használt valaki...

Vett már vagy használt valaki ilyen babakocsit? Megéri a pénzét, mi a véleményetek? Kitartás ebben a nagy melegben :-) 32 heteske

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 24. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki, és szerintem megéri az árát is. EGY ismerősöm vett ilyet, de még nem használta, szeptemberben szül.
2009. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem megéri az árát,én is ilyet szeretnék de még később vesszük meg mert Decemberi lesz a kisfiam:D!
2009. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszik, én is hasonlót szemeltem ki, az a bizonyos "kuner" babakocsi. (remélem így hívják)

de még mi sem vesszük meg, mert én is csak decemberben szülök, szintén kisfiút :D

2009. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!