Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrtüszőgyulladás, furunkulus...

Szőrtüszőgyulladás, furunkulus vagy kelés. Volt ilyen valakinek terhesség alatt? Használtatok rá valamit és mennyi idő alatt múlt el? Babócának ugye nem lett baja?

Figyelt kérdés
Húgom 32 hetes terhes, de állandóan ilyen nyavalyákkal küzd. Szegényt úgy sajnálom, ráadásul most azon parázik, hogy ez tutti árt a babájának. Kérlek írjatok valami megnyugtatót. :) Köszönöm!

2012. márc. 2. 10:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki nem tud írni valami megnyugtatót?
2012. márc. 2. 17:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van. Elso terhessegnel jott ki a keresztcsontom alatt. Kb a 20. het kornyeken nagyon fajdalmas volt es semmi mast nem ereztem mint hogy ott van egy nagy csomo. Surgossegire mentunk, mert en is megijedtem hogy bajja lehet a babanak tole. Kipucoltak akkor es utana meg 1x az alatt a terhesseg alatt. Mondtak, hogy majd terhesseg utan, vagy inkabb mikor mar nem szoptatok eltavolitjak muteti uton. Szules utan nem is volt vele semmi problemam, szinte el is felejtettem. Aztan ujra terhes lettem mig szoptattam, igy sose mentem vissza a sebeszetre. Ahogy nott a pocak ujra feltelt cuccal, ismet sebeszhez mentem. kipucoltak, mondtak ha ujra feltellik menjek vissza. Mindig estere telt fel es mire masnap mentem volna kifakadt, igy meg nem volt modom visszamenni a sebeszetre. De megnyugtatott a sebesz, hogy a babanak semmi bajja nem lehet tole, csak akkor artana neki, ha a "cucc" befele urulne, tehat a belso szervek fele. Szoval ha kifele urul akkor nem art a babanak. Nekem legalabbis ezt mondta a doki, de a legjobb ha elmegy a tesod a sebeszetre es ott megnezik. Jobbulast a tesodnak!

36hkm

2012. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hajlamos vok ilyesmire. nekem a sudocrem nevű kenőcs mindeg eltünteti egy-két nap alatt. Ez vény nélkül kapható, babák popsijára is kenhető, gyulladáscsökkentő, baromi hatásos az ilyesmire.
2012. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!