Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az én számolásom szerint már...

Az én számolásom szerint már 17 hetes voltam, amikor levették a vért. Tuti rossz lesz az afp eredmény?

Figyelt kérdés
2007.12.14-én volt utoljára mensim, és 2008.ápr.7-én voltam afp-n, akárhogy számolom az már 17 hét 3 nap! Én rontom el a számolást? A doki kör alakú öröknaptárja másmilyen mint az enyém? Nem értem.
2008. ápr. 10. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja,és annak,hogy hány naposak voltak a ciklusaid,semmi köze a terhességi hetekhez.A peteéréshez van annak köze,azt lehet abból kb kiszámítani.

Üdv

Előző hozzászóló

2008. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg véletlen, hogy totál egyidősek vagyunk!!! De furi! Gratula neked is a babódhoz, mostmár én is tudom hányadán állok, a körnaptáramat meg kihajítom! De jó neked hogy már tudod mi lesz a babód, én majd csak a 18 hetes uh-n fogom elvileg megtudni! Nálatok is első baby?
2008. ápr. 10. 15:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, első lesz! Nagyon örülök neki!Egy pár napja érzem a mocorgásait is! Te is érzed már?
2008. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én még nem éreztem a mocorgást, de már nagyon várom! Mi is nagyon örültünk neki, sajnos jó sokáig próbálkoztunk, mire összejött. Milyen fura az élet, most jutott eszembe, hogy nekünk is tegnap kellett volna a dokihoz is menni, csak a férjemnek nem volt jó, így áttettük jövőhétre! Neked a doki méhszájat nézett, és uh-t csinált? Pestre jársz? Magánrendelésre?
2008. ápr. 10. 16:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Megnézte a méhszájat, és uh-t is csinált. Nem pesti vagyok, csongrád megyei. Írhatsz nyugodtan a borsian@freemail.hu email címemre, ha szeretnél levelezni velem!
2008. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!