Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan viselik azok a kismamák...

Hogyan viselik azok a kismamák, akiket az orvos eltiltott a szextől? Ekkor csak behatolás nem lehet, vagy orgazmus? Ha az elején letiltottak, most a 14. hét tájékán még engedélyezhetik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert vagy eltiltva az attol fugg,de a dokid biztosabbat tud mondani mint mink.En el vagyok mert mar volt 2 vetelesem es ezert!
2009. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert az elején volt egy kis barnázásom,szedtem Utrogestant.Meg folyamatosan fájt a hasam.De a barnázás nagyon gyorsan elmúlt,a hasam meg már csak elvétve fáj.
2009. jún. 8. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ugy a 5. héttöl nem voltunk együtt a 12.hétig,mert a doki azt mondta nem ajánlott-és mivel első terhességem igy nem akartam elvesziteni a babát,és szexstopp lett,majd a 12.héttől a 22.ig együtt voltunk,persze nem sokat mert nem kivántam a szexet és a 22.héttöl el vagyunk tiltva mert sokat keményedtem meg megereszkedett a méhnyakam.hogy hogyan birtuk? a párom nehezen,én kevésbé,de szerintem nem áldozat ez a 9 honap szex nélkül a baba egészsége érdekében.

29 hetes

2009. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is eltiltott az elején, mert volt tavaly egy vetélésem és veszélyeztetett terhesnek is vagyok nyilvánitva. Én is szedtem gyógyszert duphasont. nem mondom, hogy egy idő után nem volt "zavaró" (vagy milyen ideillő szót használjak), dehát végülis a baba érdekében kibírtam (néha voltak szexuális töltésű álmaim), de aztán a 16 héttől lehetett újra. Szerintem kérdezz rá a dokitól, mert csak az a biztos, mert pl. ha méhszájhoz közeli a méhlepény, akkor lehet indokolt, hogy ne engedje (persze attól még máshogy kényeztetheted a párod és ő is téged).
2009. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A férjemet szoktam kényeztetni,ezzel nincs is gond.Viszont az utóbbi időben annyira kívánom a szexet,mint mielőtt babás lettem.Álmok pedig.... Azok nekem is vannak.
2009. jún. 8. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én a poz. teszt után már nem mertem sexelni, volt már két vetélésem.Amúgy nem volt panaszom, sőt a doki sem mondta hogy nem szabad, de én magamtól nem akartam.Ill. akarnám én, de hát.Azóta pedig a 21. héttől a méhszájam is nyitva van.Most vagyok 27 hetes, de nagyon hiányzik.Sokat álmodok szexel, várom már hogy lehessen, de majd ősszel.Jajj, de soká is van még.

Amúgy kérdezd meg a dokit, ő mit mond.Van amikor az orgazmus sem javasolt, mert méhösszhúzódást okoz.Nem tudom hogy ez neked tilos e, kérdezz rá.Ne böjtölj ha nem muszáj.

2009. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 8. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Minket teljesen eltiltottak. Szeptember óta :-(

Elvileg ma kellene szülnöm, úgyhogy legrosszabb esetben is max. 7 hét van már csak!

Javaslom kérdezz rá a dokitól, hogy a házasélet tilalma meddig tart. MI egyszer vétkeztünk, de utána eléggé keményedtem és megijedtem, nehogy baj legyen(lombikbabánk van). Az orgazmustól meg hiába tiltanak el, álmodni azért lehet...

2009. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem tiltott el a sextől a dokim, csak a párom :-(. Totál fél, hogy baja lesz a babának! 7 évig vártunk erre a trerhességre, valahol megértem. Én szinte kétnaponta maszturbálok ( már bocsi) de nagyon kívánom a sexet és álmodok is folyamatosan, szörnyű néha még nőkkel is :-)) Igen az orgazmus méhösszehúzódást okoz, de a veszélyes időaszakon túl vagy már. Mégis, igazán megnyugtató választ csak a dokid tud adni!
2009. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!