Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy alakult a pocaknövekedés...

Hogy alakult a pocaknövekedés nálatok?

Figyelt kérdés
Most vagyok 32 hetes, és eddig gyorsabban nőtt, most mintha nem nőne olyan iramban.Most 110, tudom ez alkati, nem hasonlításként írom, mindenki más.Ti ilyenkor milyen ütemben kerekedtetek?Vagy most lassabb lesz?
2009. júl. 11. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindenki azt mondja,hogy nagy pocim van.Alapból is husis vagyok :-)35.hetet taposom 116cm a "méretem".Igaz már egy kicsit lassabban gömbölyödök de azért szemmel látható a gyarapodás.20 hetes korom óta minden héten csinálunk pocakos képeket,hogy lássuk hol tartunk a növekedésben.Szerintem fotózzatok ti is és akkor láthatod az eltérést.

Boldog Babavárást!

2009. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is husisan kezdtem a babavárást, aztán a 18. hétig inkább laposodott, feszesedett mintsem kerekedett. Most a 27. héten szép formás, de én olyan igazán nagy kerek pocira vágyom :) 156cm magas vagyok, 59,5kg és 95centi a hasam a köldökömnél.
2009. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!