Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután teherbeestetek kb....

Miután teherbeestetek kb. mikor jelentkezett az étvágynövekedés és az egyszer ezt kívánom, egyszer azt kívánom szindróma, illetve akinek könnyen változott a hangulata a kilenc hónap alatt, az mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
novellához kéne, és nem voltam még terhes. gyorsan kéne a válaszotok, hogy tudjak dolgozni :)
2010. júl. 4. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Onnan tudtam meg hogy terhes vagyok, abarinőm rántott húsos szendvicset evett és annyira megkivántam hogy kénytelen voltam kivenni a kezéből mert ott estem volna össze soha nem éreztem ilyet ,tudtam hogy itt már baba van a dologban:)
2010. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez változó, én a terhességem feléig egyáltalán nem voltam éhes, mert álló nap hánytam. Fogytam nyolc kilót. Kívánós se voltam. De én extrém eset vagyok :)

De az elsőnek igaza van, sokszor ez az első árulkodó jel, hogy megkívánsz valamit fenemód, ill. megundorodsz vagy hánysz valamitől, a kávészag szokott jellemző lenni.

Tehát már a mensi kimaradása előtt előfordulhatnak ilyenek :)

Jó munkát.

2010. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó dolog. Pl. nekem a 14. hétig tartott a hányingeres rosszullét, úgy hogy gondolhatod, hogy nem volt kívánósság, örültem, ha valami lecsúszott a torkomon. Utána már tudtam enni, de akkor sem jött elő a kívánósság, csak olyan 25 hetes korom körül. De van olyan akinek egész terhessége alatt nem jön elő, és van olyan is, mint az első hozzászóló. Egyik ismerősöm is úgy tudta meg hgy terhes, hogy literszámra kívánta a paradicsomlét.

Szóval ez a 3 lehetőség van szerintem. 38hkm

2010. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első 5! hónapban olyan hányingerem volt, hogy egyáltalán nem nőtt az étvágyam, sőt csökkent.

6-7 hónapban a gyomromat felfelé nyomta a méhem, ezért nem bírtam enni, csak keveset!

8-9 hónapban a reflux felerősödött!

Az utolsó héten szinte alig ittam és alig ettem. Csak 10 kg-t híztam, a könyvek szerint 14 kg-t szoktak.

A csokit azóta sem kívánom. Extra ételeket nem kívántam, koffeintől viszont rosszul voltam. Több gyümölcsöt ettem, de most szülés után 4 hónappal, már azt sem kívánom.

2010. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most 23 hetes vagyok és egyáltalán nem vagyok kívánós, legalábbis olyan szinten nem, hogy ha nem kapom meg akkor hisztériáznék, vagy kivenném más kezéből. Viszont azt az adagot, amit korábban két részletben tudtam csak megenni, most egyszerre leküldöm. :)
2010. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én például a kávé illatát a terhesség elejétől kezdve szerettem...Sőőt!Meg is kívántam.Viszont a cigi szagtól rosszul voltam.Nekem az első kívánósságom már 13-14 hetesen kezdődött,amikor azt hittem meghalok,ha nem eszek azonnal csokit!!!!!Be is vásároltam.Aztán hol előjött hol nem.Nem mindig vagyok kívánós,általában csak rámjön,de görög dinnyét bármikor bárhol meglátom,NEM TUDOK ELLENÁLLNI NEKI,pedig bevizesedek tőle.:(
2010. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még nagyon korán, kb. 4-5 hetes terhesen mindenáron kelkáposztát akartam enni, pedig utálom. :)

Aztán utána nem volt semmi extra kívánósságom hosszú ideig. Most meg ha tehetném egész nap édességeket ennék. (Ez kb. a 20. hét óta van.)

27 hetes kismama

2010. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!