Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más kismama is türelmetlen...

Más kismama is türelmetlen szülés előtt? Másnak is rossz ez a várakozás?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és már nagyon türelmetlen vagyok.Nagyon szeretném már látni a pici babámat és magamhoz ölelni.Ill szeretnék túl lenni a szülésen mert bosszant h nem tudom h mikor és hogy fog kezdődni.
2009. ápr. 20. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezek teljesen normális érzések. Mindenki így van ezzel. Az utolsó néhány hét már nagyon nehezen telik.

Kitartást!

2009. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én azt hittem soha nem szülök már meg a 39.hét 2.napon este felé ismét úgy feküdtem le hogy nah ma se volt semmi majd késöbb ébredés fájásokra reggel irány a kórház 8-ra értünk be enyhe fájások voltak 3 ujjnyira nyitva voltam burok repesztés 10 perc múlva doki vizsgált 4 ujjnyi azt mondta 1 óra se és meglesz hát a folytatást nem részletezem de amilyen könnyen indult a dolog a folytatás nem volt az azt hittem soha nem leszek túl rajta állandóan az járt a fejembe hogy már nem kell sok és megláthatom végre délután 13.58 perckor mikor kijött és rám rakták hát az valami leírhatatlanul jó érzés volt

2009. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is tűrelmetlen voltam .A párom is . 38 héttöl minden nap azt kérdezte mikor szűlsz már meg. De igy hogy még 4 nappal túl is vittem.Nagyon lassan teltek még a percek is. Mindég csak az járt a fejembe mikor láthatom már meg a babám.
2009. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rettentő türelmetlen voltam és így utólag köszönet a férjemnek és a barátnőmnek, hogy kibírták. 39. héten fektettek be toaxemia miatt, nem fájt nekem semmi,csak irgalmatlan vizes voltam. Előtte már egy hete alkudoztam a dokival, én csak a fájásokkor akartam menni. Keddi napon bementem, csütörtökön sírva kiborultam (valaki mindig bőg ám a szülészeten), és péntek reggel közöltem, hazamegyek a hétvégére, elegem van. Majd hétfőn jövök. A doki (aranyos nagydarab néger orvos) nem volt boldog, és csak vizsgálat, ultrahangot követően csak estig engedett el. Másnap reggel már császároztak (nem így terveztük, de fájásgyengeség volt, túlhordás, meg a rengeteg víz).

Úgyhogy nemhogy türelmetlen voltam, hanem egyenesen HISZTIS!!!

2009. ápr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok.

Ami nagyon dühített: a doki nem mondott semmit előtte. Aszonta, lehet, hogy ma szülsz, lehet, egy hét múlva. Elsorolta a statisztikát (kit érdekelt?)Kedden bementem, szerdán reggel vért vettek, meg vizeletet, azt mondja a nővér: "műtét előtti vizsgálatok, mindeninek megcsináljuk, mert hátha..." na ettől sem lettem nyugodt. Át kellett menni az anesztes (altatós ) orvoshoz, aki azt mondja: "látom kedves, császárt terveznek a szülészorvosával." Na itt buktam ki.

Szóval az idegesített, hogy miért nem mondanak nekem semmit, mintha nem tartozna rám. De nyugi, mindannyian ilyen kis ideggócok voltunk odabenn. Most együtt hordjuk pár "együttszült" kismamatársammal a babákat úszásra és remekül szórakozunk azon, hogy milyen dilik voltunk a kórházban.

Sok szerencsét, egészséget Neked és a Kisbabádnak!

2009. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sok türelmet és kitartást kívánok.Igen másnak is rossz a várakozás, de a türelem kell mert én is türelmetlen voltam és 35 hetesen megszültem mint derült égből a villámcsapásként, barátnőm meg ráhúzott 3 napot, nem tudni mi lesz nálad.Könnyű szülést, egészséges kisbabát és sok boldogságot kívánok:egy majdnem 1 hónapos anyuka
2009. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!