Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is türelmetlen...

Más kismama is türelmetlen szülés előtt? Másnak is rossz ez a várakozás?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és már nagyon türelmetlen vagyok.Nagyon szeretném már látni a pici babámat és magamhoz ölelni.Ill szeretnék túl lenni a szülésen mert bosszant h nem tudom h mikor és hogy fog kezdődni.
2009. ápr. 20. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam ezzel (6 hete szültem). Ráadásul én túl hordtam, már nagyon vártam a nagy találkozást. Az utolsó 1-2 hónap telt a legnehezebben, nem tudtam sehogy sem aludni, talán az izgalomtól.

De kitartás, nem sokára Te is a kezedben tarthatod, onnantól már repül az idő.

2009. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
en is 38 hetes vagyok majd megorulok!!!ez eletem leghosszabb par hete!!!fiam lesz szeretnem mar latni,szeretnem tudni hogy jol van es egezseges!oszinten mondom neha ugy erzem nem birom tovabb!raadasul teljesen egyedul vagyok...szep szulest neked!puszi
2009. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Szerintem mindenki így érez már a vége felé, én is hosszabbnak érzem az utólsó heteket, mint a 8hónapot. Aludni én sem sokat tudok, minden gondolatom a kicsi körül jár, már minden nap azt várom, hogy mehetek e már a kórházba, és végre itt legyen a kicsi fiunk. Minden jót, és könnyű szülést mindenkinek:) 38hetes km
2009. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!