Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessen jogosítvány?

Terhessen jogosítvány?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg hogy terhes vagyok,viszont 2hete kezdtem el a jogsit.Nem gond?Elmondjam az oktatómnak?
2012. márc. 4. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond.

Maximum az orvosodnak mondd el. HA problémamentes lesz a terhességed, akkor nyugodtan csinálhatod!

Sokan vezetnek terhesen. Én is. :o)

Amikortól pocakos leszel, kell majd egy övterelő, de talán az oktatódnak van is.


Amúgy gratulálok!

2 gyerekes pocakos

2012. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratula a babához!

Ha nem leszel rosszul,akkor sima ügy!Oktatónak mindenképp szólj.

És tőle is kérdezd meg hogyan tovább.

2012. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, ha nincs probléma a terhességgel. Én még utolsó nap is vezettem.
2012. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én is így tettem le a jogsit. :-) A gyerekemnek már akkor volt jogsija, mielőtt megszületett volna. :-) Végülis együtt csináltuk. :-)

Én nem mondtam el az oktatómnak, nehogy megijedjen és elmeneküljön.

2012. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is pont így volt! :)) Majd annak az oktatónak mond, akivel vezetsz. Azért nem árt, ha tud róla!
2012. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor megtudtam h terhes vagyok, gyorsan beiratkoztam venni par orat. Jol tettem. Azota nem kell a 4 fal kozott ulnom. Beultetetem a lanyom a kocsiba es oda megyunk ahova akarunk.
2012. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!