Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítvány kiváltásának a...

Jogosítvány kiváltásának a menete?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy nekem az iskola ahol tanultam, kért 2 példányt az orvosi igazolásról, de most majd az okmányirodába is kell 1 példány, akkor most mit csináljak?:D
2012. márc. 4. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kérte el mindkét példányt az iskola, de bemehetsz az orvoshoz kérni az igazolásról egy másodlatot. Figyelj, Nem másolatot, hanem másodlatot. Remélhetőleg ez nem kerül pénzbe.
2012. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, megpróbálom:S
2012. márc. 4. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az autósiskolának nem is kellett adni egy példányt se, hiszen az alkalmassági csak a jogsi kiadásához kell, magához a vizsgához nem szerintem. Az eredetit nem nem szabad kiadni a kezedből sose (az okmányirodában is csak bemutatni kell, visszaadják) semmilyen papírból, ezt a későbbiekre jegyezd meg!
2012. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben már mindegy, odaadtam, de ők mondták h kell nemtudtam h mire. Legközelebb jobban figyelek.
2012. márc. 4. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is oda kellett adni mind a két példányt. Én ezen a héten vizsgázok , és most én is megijedtem , hogy így mi lesz. Bár először sikerülne már. :( :)
2012. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok sikert! Holnap kiderül h mi lesz a papírral, remélem eltudom intézni és megjön péntekre :D
2012. márc. 4. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!