Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák, ti milyen...

Kedves kismamák, ti milyen ruhákban jártok, mióta látszik a pocakotok?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek képet is linkelhettek!
2012. márc. 4. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy terhesfarmerom van, egy elegánsabb nadrágon meg három felsőm. Mivel nem járok el napi szinten itthonról, ennyi bőven elég, az utcán meg vásárlás közben senki nem látja, hogy a kabát alatt a férjem pólója van. :)

Egyedül a kabát okozott gondot, mert egy idő után nem ért össze a hasamon, de egy nagyobb darab ismerősöm kölcsönadta a saját, már nem hordott télikabátját. Most bőrdzsekiben vagyok, és nem húzom össze.


36 hetes

2012. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok kismama, de azért megírom szívesen.


Mivel januárban szültem egy őszt+telet voltam úgy pocakos, hogy a régi ruháimba már nem fértem bele. Volt egy kismama farmerem és 3 db kismama nadrágom (szövet, vastagabb vászon), mivel olyan munkahelyen dolgoztam, ahol "hivatalosabban" fel kell öltözni (fériaknak öltöny, nyakkendő), ill. 2 db kismama szoknyám és 1 kismama leggings. Ezeket tudtam elég jól váltogatni. Felsőket, tunikákat a C&A-ban, H&M-ben, illetve turkálóban is vettem, nemcsak kifejezetten kismama ruhákat, hanem A vonalúakat, mell alatt szabottakat is fel tudtam venni.

Pólókból ha elég jól nyúltak, fel tudtam venni, csak arra kell figyelni, hogy elég hosszú legyen a derékrésze, mert azt utáltam, ha kilőgott belőle a pocakom.

A felsők egy részét a szülés után is tudom hordani.

Kismama kabátot nem vettem, mert nagyon drágállottam, a végén elkérem anyukám kabátját arra a pár hétre (ő jó pár kilóval súlyosabb nálam), addig meg fel tudtam venni a sajátjaimat is, csak már nem tudtam begombolni :-))

2012. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az ősszel sokat hordtam leggingset, sőt még decemberben is, mikor jó idő volt. Több réteg volt rajtam, hosszú felsőkkel, csini volt. Meg mivel farmermániás vagyok, volt egy turis kismamafarmerom is, de azt egy idő után már nem tudtam hordani, mert oldalt volt beletoldva a rugalmas rész. A 30. hét körül nagyon megindult a pocakom, és jöttek a hidegebb idők. Van egy kantáros farmerom (kaptam), kicsit bő a combomon, de jól alá lehet öltözni. Meg vettem egy kismama kordnadrágot (turkáló), az alá is aláöltöztem. Mostmár ezekkel elvagyok, úgyis többnyire itthon vagyok, melegítőnaciban. Felsőim voltak, amúgy sem szerettem a túl rövid fazonokat télen, nyúltak annyit, amennyit kellett.

Kabátot tavaly így március környékén vettünk leárazva a New yorkerben. Kicsit nagyobb volt, de mondtam nem baj, futkosós kabátnak jó lesz majd, olyan jó áron volt. Aztán szerencsére összejött a Baba hamar, a kabát meg jó, még most is összeér.

38+4h kismama

2012. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!