Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 évesen gyereket szeretnék?

16 évesen gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és pár hete már ez foglalkoztat, hogy kisbabát szeretnék, párom még nincs,sőt ... szűz vagyok még.De nagyon szeretnék egy kisbabát, ez őrültség?

2012. márc. 4. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, menj el vigyázni egy babára, de ne csak 1 órát, és rögtön élvezed az édes 16 évedet.
2012. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szoktam babákra vigyázni, a barátnőmnek született most aki most 21 éves, és az övé is nagyon aranyos.
2012. márc. 4. 20:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Az... teljes mértékben. A kisbabát nemcsak megszülni kell, hanem felnevelni is. Miből fogod felnevelni, eltartani? Ha nincs munkaviszonyod (márpedig nincs, mert elvileg tanulsz), nem vagy jogosult pl. gyesre.

A gyereknek meg apa kell. Oké, fel lehet nevelni egyedül is, ha muszáj, de nem az az ideális. Sem a nőnek, sem a gyereknek.

A babának sem jó, ha éhezésbe, nélkülözésbe születik.

Járd ki a sulit, esetleg az egyetemet, találd meg az igazit, és ha már megvannak az anyagi feltételek, akkor szülj.

2012. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

normális,hogy szeretnél,hormonok ,anyai ösztönök stb...

de 16 évesen még érettségid sincs,nem tudnád miből eltartani,a szülők nyakára meg felelőtlenség gyereket szülni,azt meg nem lehet előre tudni,hogy a pasi hogy reagálna ,meg ha el is vállalja a babát,akkor is kerülhetsz olyan helyzetbe,hogy szétmentek és akkor megint az lesz,hogy egyedül vagy a babával és nem tudod miből vegyél pelenkát.

én 19 vagyok én is nagyon szeretnék már babát, a párom is,ráadásul ő jóval idősebb is tőlem,két éves,stabil kapcsolatunk van,ennek ellenére nem akarok még bevállani egy babát a bizonytalanra.először legyen egy végzettségem,munkám ,majd aztán.

2012. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És éjszaka is ott vagy náluk, amikor felébred és sír és nem hagyja abba. Akkor is amikor egyetlen vágy az anyukának csak egy óra plusz alvás. Miért nem akarjátok egy kicsit kiélvezni a fiatalságotokat?
2012. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :) igen igazatok van az éretségi nekem is a cél.Meg egy jó pasi aki tudom, hogy mellettem lenne.De a barátnőmnek most született és ahogy a karomba vettem egyszerűen boldog voltam, mint ha a sajátom lenne.
2012. márc. 4. 20:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Őröltség lenne szülni. Amúgy ez normális, ahogy az egyik előttem szóló is írta. Teljesen más, ha valahová elmész ahol kisbaba van, és az, ha neked van. Éjszakázni hónapokon át, kisakkozni, hogy éppen miért sír, stb. Igencsak idegörlő tud lenni. Élvezd még egy pár évig a gondtalan életet, aztán jöhet a gyerkőc. :)
2012. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Anyai ösztön. :)

Teljesen normális, de türelem, türelem...

2012. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok.Nagyon régóra álmodozom babáról,babaruhákat nézek boltban,net :) Szülésvideókat is szoktam és minden ezzel kapcsolatos oldalt elolvasok.Én is sokat vigyázok babákra,kisebbekre is és nagyobbakra.Nekem már 3 éve van barátom,szeptemberben össze is költözünk és és 19 éves koromra szeretném a kezemben tartani a babámat :) Anyagi háttér megvan.
2012. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja .. igen szerintem is anyaiösztön ahogy mondtátok páran... joj, de jó neked :) irigyellek nagyon :)sok boldogságot és szerencsét kívánok!!!
2012. márc. 4. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!