Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok szerintetek?...

Mire számíthatok szerintetek? Apja 4kg-al, én 3kg-al születtem, van kis túlsúlyom, cukros vagyok, viszont szigorúan betartom a 175g CH diétám, és nem hízok egy grammot sem. Jelenleg 24 hetes terhes vagyok. Mekkora lesz a baba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Majd a 36 hetes UH-n megbecslik. Ahhoz képest +/- fél kiló várható.
2012. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valahol 3és 4 kiló között, vagy kicsit fölötte. Ezt csak a genetika miatt mondom. Betartott CH diéta mellett sokkal inkább kisebb, mint nagysúlyú babák születnek. A baba elveszi ami kell neki, de nem halmoz többet.
2012. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne izgulj még fogyni is fogsz, a baba rendben lesz. Én 10 kilót fogytam és 3 kiló 20 deka formás fiam született.
2012. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt így nem igazán lehet megmondani. Én és a párom is 2900grammal születtünk, azt hittük a lányunk is kis súllyal fog születni, erre 3600gramm lett:D
2012. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló, úgy érted, hogy a súlyomból még fogyni fogok annak ellenére, hogy a baba nő, meg a többi is gyarapszik, magzatvíz, méhlepény, stb, ilyesmikre gondolok :)

Mondjuk eddig is fogytam, de azt gondoltam, most már meg fog állni, mert ellensúlyozza a baba növekedése.

Szerinted?

2012. márc. 4. 21:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2900grammal/48cm-vel a férjem 3300grammal/52cm-vel született!

A lányom 3950grammal és 61cmvel!

Most 30 hetes babás vagyok a bentlakó kisasszony állítólag hosszabb lesz,mint a nővére,de kevesebb súlyú...

Kiváncsi leszek!

2012. márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hali!

Ez tényleg sok mindentől függ. Én 4,5 kg feleség 3 kg. körül született. De mivel vékony volt a fiunk köldökzsinórja odabent, így kevesebb tápot kapott a doki szerint, és ezért született 2,2 kg-mal, illetve kéthéttel korábban.

2012. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már nagyon kíváncsi vagyok, és azért érdekelt ennyire a téma, mert mindenképpen szeretnék természetesen szülni :)
2012. márc. 5. 09:16
 9/14 anonim ***** válasza:

A természetes szülést nem a kiló határozza meg.

A fejkörfogat számít leginkább, hogy emellé hány centi és kiló társul, mindegy.

Szép szülést!

Bár még csak várjatok azzal!

:o)

2012. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3 vagyok, én fogytam, a 25. héttől diétáztam és úgy lement 10 kiló.
2012. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!