Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajkai vagyok, de a veszprémi...

Ajkai vagyok, de a veszprémi kórházban szeretnék szülni, lehetséges ez? Megválaszthatom, hogy melyik kórházban szeretnék szülni, vagy csak a lakhely szerinti kórházban lehet?

Figyelt kérdés
Az ajkai kórház egyáltalán nem szimpatikus.Milyen véleményetek van róla? Eddig nem sok jót hallottam róla.Biztos vannak jó tapasztalatok is,de az én ismerőseim eddig nem ezt tapasztalták.
2012. márc. 5. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha Veszprémben akarsz szülni, akkor ezt úgy meg lehet oldani, hogy a párod odavisz amikor szülsz. Ha viszont ez nem megoldható, akkor fogadott doki kell ahhoz, hogy a mentő oda vigyen, különben a területibe kerülsz.
2012. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!