Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes kismamák feltesznek olyan kérdeseket ami tényleg farasztó, de neki nagyon fontos, és vannak kismamák akik olyan sérton és lekezeloen válaszolnak, hogy szinte fáj?

Figyelt kérdés
Volt olyan kérdes tegnap,egy anyuka kérdezett valamit hát kapott 5-6 választ de mind nagyon lekezelo volt,sokan irjátok,hogy ez a kérdés már volt és ha az illeto nem látta miért baj az ha mégegyszer megkérdi,elvégre ez az oldal azért van nemde!Ha meg valakinek idegesito a kédes miért kell megjobban kétségbe ejteni valakit!
2009. jún. 9. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Teljes mértékben igazad van,akik ilyenek azok biztos mindent olyan jól csinálnak és mindent tudnak. Nekik biztos nem volt kérdésük soha, csak azt nem értem hogy akkor miért ír választ a kérdésre, lépje át, nem kell kukacoskodni.
2009. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

ezt én sem értem. hányszor leírtam már ugyanazt a választ különböző anyukáknak, kismamáknak :) de neki ez akkor nagyon fontos, és nem tudja a választ.

én is észrevettem, hogy vannak itt olyan anyukák kismamák, akik baromi lekezelőek tudnak lenni. remélem, ha nekik lesz kérdésük, hasonló stílusban kapnak majd választ

2009. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom tanító szándékkal teszik.Én néha megrémülök, hogy valaki, aki alapvető dolgokkal nincs tisztában, az miért vállalhat gyereket.mi lesz azzal a babával,meghal majd a nitrátos víztől...stb?A másik dolog a helyesírás.Úgy tűnik a kismamák fele lényegében analfabéta.
2009. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát mit mondjak,nem sok válasz jott,én azt hittem tobb kismama kiáll ezért a kérdését de ugylatszik sokan vannak rossz szándékkal itt!
2009. jún. 9. 10:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, valóban.Engem például lepontoztak.Csak tudnám miért?(Utolsó válaszadó voltam)
2009. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is kiállok értük! Oké? Amúgy meg akinek nem tetszik, hogy "buta" kérdéseket tesznek fel és nem tudnak sokan helyesen írni, az ne lépjen fel erre az oldalra.

Na én fel is teszek egy buta kérdést....

2009. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, néha nagyon lekezelően tudnak válaszolni egyesek.

Uakkor abban is igazuk van, h létezik kereső, sőt, amikor beírod a kérdésed, akkor is kidobja a hasonlókat. Sokan ezt nem használják, nem tudom, h miért.

Szintén igaz az, h rengetegen borzasztó buta kérdéseket tesznek fel, én sem értem sokszor, h h vállalhat vki ilyen tudatlanul gyereket. A helyesírási hibákról nem is beszélve!

Mindezek ellenére én úgy gondolom, h nem itt kell levezetni a feszültséget, kioktatni sem itt kell. Én századjára is meg tudom válaszolni uazt a kérdést normálisan (bár néha a könyökömön jön ki), így nem tudom, h más erre miért nem képes. Inkább ne is válaszoljon, ha ennyire idegesíti! Egy kattintás, és már tovább is lehet lépni!

2009. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos én is kaptam már lekezelő választ,csak azért mert első babásként nem tudok mindent.Gondolom ilyen kismamák első terheségnél is mindent tudtak,ott volt anyuka aki segitett.De nekem például senki nem tud segiteni,azért irok ide én is.
2009. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Kezdjük azzal hogy kedves nemtudom hanyas (nemnéztem meg)veled még nemfordult elő hogy elüss egy-két betűt?Az alapvető dolgok alatt mit értesz?Mert mindenkinek más!Lehet amit te nem tudtál az másnak volt alapvető!!!!A másik:mért analfabétázol mást?Lehet szebben fogja nevelni egy olyan a babáját aki szerinted analfabéta mint te!!!Ez nem ettől függ én úgy gondolom!!!!
2009. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt a tegnapi kérdést én bátorkodtam feltenni. Én is meglepődtem, hogy le lettem támadva. Nem voltam bunkó és azt hiszem olyan kérdést tettem fel, amit ha páran megválaszolnak talán másnak is segítséget jelentene.

Én is olvastam már olyan kérdéseket, hogy lehet-e rágózni stb... a hajam égnek állt. De még arra sem jött olyan sértő válasz, mint az enyémre.

Én megértem, ha valaki frusztrált, de ha idegesítik ezek a kérdések, akkor ne látogassa ezt az oldalt.

Persze attól még lehetnek ellenvélemények és nem is muszáj mindenkinek mindennel egyet érteni, de ha véleményt nyilvánít valaki azt kulturált hangnemben tegye

meg.

A másik dolog az, hogy szerintem sokan azért fordulnak az információ kérés ezen módjához, mert egyszerűen az orvossal nem lehet megbeszélni ilyen részletes dolgokat és nincs mindig alkalom kérdezni. Nekem van választott orvosom, de ennek ellenére mégis az van, hogy kutyafuttában foglalkozik velem és nincs arra idő, hogy órákat kérdezgessem a terhességről, szülésről - pedig volna mit kérdezni. Főleg annak, aki az első babáját várja.

A védőnővel ugyanez a helyzet. Ott van egy fix időtartam a terhesgondozás során, amibe ha belefér akkor lehet kérdezni, de nem hívogathatom állandóan a védőnőt a

kérdéseimmel. Főleg ha a védőnőm még nálam is fiatalabb és nem is szült...

Amúgy persze kérdeztem az orvosomat korábban, de tegnap pont nem tudtam elérni (valószínű, hogy műtőben lehetett, mert ki volt kapcsolva). Ezért is kérdeztem itt, hátha tud valaki segíteni.

És végül szeretném megköszönni a tegnapi válaszadók segítségét és a megértésüket!

2009. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!