Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma engedtek haza a kórházból...

Ma engedtek haza a kórházból mert fenyegető koraszülés tüneteim voltak.28 hetesen bpd77mm, tad67mm,1300gr. Cx2000 ezk jó eredmények a baba korához?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kb ennyi volt akkor, de engem még csak véletlenül sem küldtek kórházba. Szigorú fekvés. 1 hétig szinte fel se keltem, de nagyon idegesítő volt. Nekem még javult is egyébként, visszahúzódott picit. Most a 37. héten vagyunk újra rosszabbak kicsit 2102 adattal, a babómnak pedig a BPD 90mm. Lehet hogy gyorsan megugrottak a babád méretei, ezért küldött be a doki, másra nem tudok gondolni, mert egyébként a 28 héten tök normális adatok. a 2000 meg csak egy sima megrövidült méhnyak, de teljesen zárt méhszájat takar, ez jó. Van aki ilyenkor már rég nyitva van, szerintem ne izgulj. De akkor sem értem mért küldtek kórházba ezzel.
2009. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért is küldtek pontosan kórházba? Mert én most nagyon parázok. 19 hét 1 napos vagyok, de 1 hete feküdnöm kell, múlt hét szerdán 40-es fájásaim voltak. Keményedek, naponta legalább 5ször hatszor, de engem nem küldtek kórházba. Csak 450mg magnézium és fekvés (nem muszáj egész nap)... ennek ellenére fájok :o( tökre el vagyok keseredve...
2009. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!