Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a terhesség...

Normális, hogy a terhesség alatt rengeteg pici szemölcs kijött a mellkasomon, nyakamon, köldökömön? Mutassam meg orvonak, szóljak, hogy ezek a terhességgel jöttek, vagy ez normális? Az eleje óta jövögetnek.38+5

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem egyszer csak ott lettek a nyakamon:)

szerintem attól függ mi lesz velük,hogy elmúlnak-e szülés után.ha nem,gondolom nem,akkor lefagyasztjuk.

2009. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez a helyzet!! Én most 39 hetes vagyok, és pár hete voltam bőrgyógyásznál, hogy nézze meg ezeket a kinövéseket. Amikre azt hittem, hogy szemölcs - az nem is az! Fibróma, a bőr jóindulatú daganata.

Azt mondta a doki, hogy nincs vele teendő, majd ha már nem szoptatok, akkor már lehet kezelni őket. (ecsetelés vagy leégetés)

Nekem is a nyakamon, mellkasomon, a köldököm körül van. Sőt, még a bimbó udvaron is van 3 apró kinövés. :-(


Biztos, ami biztos - érdemes megmutatni bőrgyógyásznak!

2009. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is lett sok, főleg a mellemen, nekem azt modta a doki, h hormonális változástól vannak.

Ma már nincsenek, nem is tudom,h mikor múltak el. De ettől függetlenül nézesd meg sztem!

2009. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is nemrég nőttek a cicim alá, én is el akarok menni bőrgyógyászhoz szülés után addig a kozmetikus csajszit kérdeztem meg, Ő is azt mondta jóindulatú fibróma és lehet szülés után egy részük magától lepotyog de azért jó ha látja orvos is.
2009. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!