Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A keton jelenléte a vizeletben...

A keton jelenléte a vizeletben azt jelenti, hogy akkor éppen magas vagy alacsony a vércukorszint?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
keton akkor van a vizeletben, ha alig eszel szenhidratot, cukrot. vigyazz vele, mert baja lehet a babadnak!! ne fogyokurazz, ha esetleg ezt tenned, mert egy ismerosomnek e miatt halt el 27 hetesen a babaja.. ha nem dietazol, es nem mondott ra semmit a dokid, akkor is figyelj oda, mit eszel.. en atkinssel fogytam anno 18 kilot, s emiatt vegig keton volt a vizeletemben..
2008. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
többszöri eset,vagy csak egyszeri?
2008. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
38. hétben vagyok, második hete mutat ki a vizeletteszt nyomokban ketont. Terhességi cukros vagyok, úgyhogy biztos ez miatt van, csak nem tudom, hogy azért mert túl alacsony a cukor, vagy túl magas...
2008. ápr. 11. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen a cukrod miatt van, ez sajnos velejárhat, ne ijedj meg, csak tartsd be a diétás szabályokat!!!!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magasabb a cukorszint. Védőnő nem mondott semmit rá? Biztos nem lesz baj,hisz a diétát eleve tartod,csak tényleg figyelj rá, és minden oké lesz.
2008. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Védőnő szerint keveset ittam, vagy ettem. (Végülis éjjel volt...) És ő azt mondta, hogy alacsony a vércukorszint. Ha magas lenne, akkor cukor jelenne meg a vizeletben. De sajna nem hiszek neki mindig 100 %-ig...
2008. ápr. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!