Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj valakinek a feje terhesen...

Fáj valakinek a feje terhesen a forró hő hatására?

Figyelt kérdés
18hkm vagyok, egy pár hete észrevettem azt, hogy amikor főzök és a főzőlap fölé hajolok, belehasít a fájdalom a homlokomba. Nem értem, mitől lehet ez. A vérnyomásom normális, a vérképem is tökéletes. Valakinek hasonló tapasztalat. Egyébként nem fáj a fejem soha. Sőt amikor ilyen történik akkor is, ahogy elhajulok a főzőlaptol egy fél perc és abba is marad a fejfájás. De pl hajszárítónál nem érzem ezt a fájdalmat meg a forró gőznél sem. Lehet összefüggés azzal, hogy terhesen más az ember keringése? Tapasztalatok?
2012. márc. 7. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetestől 20 hetesig mindentől fájt a fejem... hidegtől, melegtől, párától, széltől... Igazából szerintem ezek a tünetek mindenkinél egyediek, nem lehet általánosítani.
2012. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg az is lehet,h nem a hő a baj, hanem a szagok, ha főzésnél fájdulsz meg.
2012. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!