Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhesen fehérje a...

18 hetes terhesen fehérje a vizeletben nagy baj? Volt valakinek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de azt mondták nem sok,és csak annyi, hogy oda kell rá figyelni. A köv. vizsgálatnál már minden oké volt. Aztán később cukrot találtak benne, kiderült, hogy túl sok görögdinnyét ettem, és attól volt.
2011. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülést amiatt indították meg mert fehérje és aceton lett a vizeletembe de ez magas vérnyomással párosult.
2011. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamikor a 2. trimeszterben találtak fehérjét a vizeletemben, a védőnő jól be is ijesztett, hogy kórház meg korai szülésindítás stb. (amúgy se cukor nem volt benne, se magas vérnyomásom nem volt, de jól megrémített toxémia miatt). Aztán kiderült, hogy azért volt, mert reggeli pisiléskor rögtön az első cseppeket is felfogtam a vizeletgyűjtő edénybe, de kellett volna várni picit és a köztes (tiszta) vizeletsugárból mintát venni. Hihetetlen, hogy ilyen apró dolgokon is múlik :-) Mondanom sem kell, a köv. ellenőrzéskor már minden ok volt. Nem lehet, hogy nálad is csak ilyesmi van? Vagy magas vérnyomásod is van ill. cukor a vizeletben? (mondjuk még korai lenne a toxémia)
2011. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!