Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai UH hol jobb? A...

Genetikai UH hol jobb? A Bajcsyban vagy az I. sz. Klinikán?

Figyelt kérdés

Közepes kockázatú integrált teszt miatt kell mennem, de azt mondták válasszak én kórházat, hol szeretném csináltatni.

Hová érdemesebb menni?


2012. márc. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy az I. számú vagy a Péterffy Sándor u.i
2012. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenhegyi génklinika, azt mondják az a legjobb.
2012. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az Istenhegyi génklinikán azt mondta a hölgy a telefonban, hogy ők nem csinálnak sem ezt, sem amniocentézist.

Hogy lehetséges ez? Mikor a nőgyógyászom is azt ajánlotta, hogy oda menjünk, ha meg tudjuk fizetni, mert itt nem kell beutaló és nincs 2-3 hét várakozási idő az időpontra...

2012. márc. 9. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, hiszen a honlapjukon is szerepel, hogy csinálnak integrált tesztet, 28 ezer forintért. Én kombinált tesztre megyek majd hozzájuk.
2012. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én a teszteken már túl vagyok, 19 hetes terhes vagyok.

Sajnos közepes kockázatú lett az integrált teszt, ezért először genetikai tanácsadásra kell menni, majd ha a genetikai UH alapján úgy vélik, hogy jobb ha megcsináltatjuk a magzatvízvételt azt is meg szeretném csináltatni, de sajnos ŐK nem csinálják.

Hová forduljak?

2012. márc. 10. 06:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem, most néztem a Róbert Károly Magánklinikán csinálnak. Minden rendben lesz!
2012. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!