Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most megyek a 18. heti genetik...

Most megyek a 18. heti genetikai ultrahangra. Nem magánrendelésre hanem kórházba. Ilyenkor apuka jobb ha otthon marad?

Figyelt kérdés
2007. dec. 14. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te szeretnéd! Nálunk a 20. héten küldenek el, így én a héten voltam (kórházban). A férjem sajnos nem ért rá, így egyedül mentem. A váróban még ketten vártak a vizsgálatra, mindketten párjukkal. Beengedték őket, (szerintem mindenütt így van) mosolygós arccal jöttek ki. A genetikai ultrahang hasi UH. Te döntesz. Együtt biztosan bensőségebb.
2007. dec. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom ráér,akkor én mindenhova magammal cipelem ami a babáról szól.A férfiakban az apai ösztön nehezebben alakul ki,mint a nőkben az anyai.Majd csak akkor fogják érezni,h apák igazán,ha már megszületett a gyermek.De ha elcipeled magaddal szívhangot hallgatni,vagy UH-ra,akkor neki is könnyebben megy.Jobban érzi azt,h már most egy ember aki a pocakodban van.
2007. dec. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Például a SOTE I. ben nem engedik be a hozzátartozókat, de épp ezért vannak lehetőségek, hogy vegyél képet, felvetesd videóra, még akkor is ha nem magán dokihoz mész... Pl egy sima kép 500 egy színes (de ezt nem mindig tudnak csinálni) 1000, vizsgálat videókazira rögzítése 2500, és hamarosan lesz lehetőség a DVDre íráshoz is.

Valahol érthető is, hogy nem engednek be, hisz egy rendelőben több gép is van, és azokat csak egy vékony paraván meg egy függöny választja el, engem pl eszméletlenül zavart volna, ha az első hüvelyi UHnál hallom egy idegen pasi lelkendezését a másik gépnél, valamint biztos tiszta "görcsös" lettem volna, nem tudtam volna lazítani. Igaz állítolag itt is néha néha bemehetnek az apák, ha fogadott doki van, valamint nincsenek tele a vizsgálók.

2007. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ti szeretnétek. A legtöbb helyen nem gond, természetesnek veszik, hogy apa is ott akar lenni. Ráadásul ez egy kicsit hosszabb, alaposabb vizsgálat, nagyon jól látszik már a picur, nem érdemes kihagyni. Kérésre fel is vehető. Jó babavárást!
2007. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha apuka akar menni, had menjen veled. Ha meg szívesebben maradna otthon, az se baj. Az én párom sose jött velem egy vizsgálatra se, mégis csodás apukája a 2 gyerkőcünknek.
2007. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus élmény, vidd magaddal. Az én párom nem egy lelkizős. bújós típus, de ettől úgy elérzékenyült, hogy el se lehet mondani. Nekem már a 12 hetesen is bent volt, az is hasi volt. Én sem tudtam, hogy mire számítsak, megkérdeztük és beengedték. Nem is gondoltam, hogy el akar majd jönni, és most jobban várja a követketőt, mint én. Szerintem ezekre az élményekre nekik is szükségük van!!!
2007. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi holnap megyünk és jön apuka is(kórházban lesz a vizsg.).Előre megkérdeztem,hogy apuka jöhet-e és igen volt a válasz.Szerintem te is vidd magaddal,biztos nagy élmény lesz.Én már várom.18 hetes kismama
2007. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!