Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40hetes kismamik hogy vagytok?

39-40hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nektek mocorog a baba?Nekem tegnap ota baromi sokat keményedik a pocak és olyan mintha feszülne lefelé...mi lehet?
2009. jún. 9. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még csak a 34. héten vagyok, és jól, de neked valószínűleg beágyazódik a gyerek feje! Nemsoká meg is láthatod! Gratula.
2009. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!köszi,én jól vagyok,csak a babám szive egy kicsit gyenge azt mondta a doki.meg akarták inditani tegnap a szülést,de aztán jobb lett a helyzet...amúgy már alig mocorog a picim 1 hete.keményedesem nincs,csak olyan mensis "görcsöm" néha,de nem vészes.3400g-ra saccolták tegnap,meglátjuk... :)39+2hetes kismami
2009. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

lehet a szülés jele hogy ugy érzem mintha tényleg egyre lejjebb "mászna" és kezd zsibbadni a combom belselye

?

2009. jún. 9. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 40. hétben vagyok és már nagyon nehezen bírom. A hasam sokat keményedik, de fájásaim, görcseim nem nagyon vannak. Viszont a babám a fejével nagyon túrja lefelé magát. Érzem, ahogy nyomja le a kis fejét. A fenekét és a lábait sokszor olyan erősen nyomja ki, hogy már sokszor a sírás határán vagyok, annyira fáj.

Szerintem ahogy a feje beilleszkedik nyomhat idegeket is, amitől lehetnek zsibbadások és érzészavarok is.

2009. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!