Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 pozitív teszt után vagyok....

2 pozitív teszt után vagyok. A doki még nem látott semmit. Ugye azért lesz baba?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kell menni megint.
2012. márc. 8. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Korán mentél. Ha két hét múlva kell menni, akkor most olyan 4 hetes terhes lehetsz, ami még UH-n nem látszik.
2012. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy lesz, tessék bizakodni. :)
2012. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 2 tesztem csináltam, 2 különbözőt, mindegyik pozitív lett. De innentől vártam még 3 hetet mire elmentem orvoshoz (szörnyű volt kivárni) , akkor voltam 7 hetes. Ekkor már látszódott, láttam ultrahangon is, és volt szívhang. Most 9hetes vagyok, a 11hétben megyek a következő, rendes nőgyógyászati vizsgálatra.


Csak nyugi! :)

2012. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Babi0906 ***** válasza:
51%

Én nem is mertem tesztet csinálni az első kimaradásnál, nem akartam csalódni. Amikor már 2. hónapja sem jött meg akkor csináltam pozitív tesztet és rá 2 nap múlva mentem dokihoz akkor voltam 8-9 hetes már láttam a szívverését :D

Két pozitív teszt szerintem nem csal :)

29 hkm

2012. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem azután kellett mennem egy héttel, miután kimaradt! Akkor láttam a petezsákot, 4-5hetesnek mondott a dokim! Tényleg korán mehettél. Mondjuk nekem 3 hét múlva kellett mennem, majd megölt az ideg, hetente csináltam tesztet, hogy megvan e még a két csíkom!! Aztán 3hét múlva 8hetesen ott sírdogáltam az ágyon, ahogy vizsgált, mert láthattam őt, ott volt a kis pöttömöm és hallottam a szívhangját!!!! Soha nem fogom elfelejteni ezt az élményt, olyan boldog voltam!!!!!

Azt kívánom neked, hogy 2hét múlva te is ilyen boldog légy, mint én akkor!!!!

16hkm

2012. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj 2 pozitív teszt már nem téved,egyszerűen csak korán mentél.Én 9+5 voltam mikor dokinál voltam(csak 1 tesztet csináltam)és rendesen lehetett már látni az uh.-on,megmutatta a doki.
2012. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem szabad túl korán menni. én a 3. babámmal most vagyok 8.hétben és én csak jövő héten megyek,mert már megtanultam h kár túl korán. szóval: nyugi!!!! az eleje a legnehezebb én tudom, de hidd el hamar elmegy az idő. legkorábban 7.héten látszódik tényleg a pici és a szivverrése,de h pl később fogant,akkor lehet h még később. álpozitiv teszt nincs,csak pici baba amit nem láthat még az uh
2012. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 pozitív után felhívtam az orvost, mondta, hogy menjek be - nem látott még semmit, 2 hét múlva kellett visszamennem, akkor már láttam a picimet :) Most 8 hetes vagyok.
2012. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!