Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek, hogy telnek az éjszakák?

Babi0906 kérdése:

Nektek, hogy telnek az éjszakák?

Figyelt kérdés
29 hetes terhes vagyok.Egyik nap akár 11-ig is alszok mélyen a másik nap egész este felületesen alszok,mindig pisilni kel mindenem fáj sehogy sem kényelmes.
2012. márc. 8. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Én annyira kimerülök, mire ágyba jutok, hogy azonnal kidőlök. Ha nem kell kelni a gyerekek miatt éjjel, az már kész nyereség, fél hétkor kelés, és indul a nap, ovi-bölcsi, vásárlás, háztartás, munka stb...

De tudom, hogy első gyerekkel még én is küzdöttem :o)

Kitartás!

30 hkm

2012. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok mint az első válaszoló. Első babánál nagyon rosszul aludtam. Most, 20,30-21h körül úgy esek be az ágyba, és 1 perc múlva már alszom is. Éjjel felkelek, kimegyek mosdóba, és rögtön vissza is alszom. Néha 4 körül, mikor a férjem megy el megébredek, és akkor nehezebben tudok visszaaludni, a szülésen jár agyam.

Boldog babavárást: 38 hetes kismama

2012. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy. :)))

30 hkm

2012. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is aludnék tovább, ha reggel nem kelne a fiam fél 7-kor. Éjjel minimum négyszer megébredek pisilni, és akkor már kimegyek inni, rakok a tűzre, ránézek a gyerekre, és örülök ha visszaalszom. Bónuszként a lábam is rángatózik éjjelente, úgyhogy a napi 1000 mg Mg már meg sem kottyan...

36 hetes.

2012. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nagyon rosszul alszok, sehogy se kényelmes, forgolódok, aztán, ha eltudok normálisan aludni, fél 10-fél11-ig alszok, tegnap például fél 12.-ig, de mondjuk 6kor megy a párom dolgozni, 7 körül visszaalszok és alszok majdnem egész délelőtt. 29hkm.
2012. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 picur014 ***** válasza:
Ugyan így vagyok vele! Én 25 hetes terhes vagyok de már most félek mi lesz később!? Minimum egyszer felkelek pisilni olyan hajnali 3 óra körül!Szint úgy minden porcikám fáj!Mire vissza tudnék aludni arra az orrdugulás előjön,és vagy fél órán keresztül fújom az orrom! Hát nem kellemes! De kitartást neked is! :)
2012. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát jó tudni nem vagyok egyedül :D

Tegnap este leég jól aludtam.Csak egyszer keltem fel olyan hajnali 2-kor.igaz nem aludtam valami sokáig,de ez már haladás.

Nem vagyok egy teázós típus,de hallottam már mástól, hogy este lefekvés előtt iszik valamilyen teát (zöld tea)és, hogy az bevált neki. Szerintetek?

Attól félek ez csak arra lesz jó, hogy egész este wc-re járjak :)

2012. márc. 9. 07:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Hát szerintem se lenne jó ötlet a tea, inkább a langyos/meleg tejet szoktát javasolni,mézzel.

Boldog babavárást:38 hetes kismama

2012. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A zöld tea csupa koffein! :))) Én attól sosem alszok, a kávéhoz már hozzászoktam, de ha néha beteázok, akkor egy napig ébren tudok lenni! :))))) Na meg nekem is az a bajom ezzel (nekem egyébként a citromfű teát ajánlgatta mindenki), hogy ha lefekvés előtt iszok, bármit, akkor tuti egész éjjel pisilni fogok járni... :))
2012. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koffein nem a fekete teában van? Azt mondják a zöld tea csupa egészség :) Ma nagyon fájt a torkom és van a mandulámon is valami úgy,hogy most teázok ezerrel + méz :(
2012. márc. 9. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!