Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhességeteknek...

A második terhességeteknek hamarabb volt tünete, mint az elsőnek?

Figyelt kérdés

Viszonylag nemrég szültem, hét hónapos lesz a babám, de már most a kistesón dolgozunk.

Szerintem épp most csinálok magamból hülyét, mivel még a nemvárt mensim előtt vagyok pár nappal, de már olyan tüneteket produkálok, amelyek az első babámnál csak 8-10 hetesen voltak jellemzőek.

Sosem hittem el, hogy van akinek van tünete a nemvárt előtt, most meg én is érzem.

A férjem szerint tuti baba van már, mert egy az egyben azt játszom fizikailag és mentálisan is, mint amit tavaly, amikor a fiamat vártam.

Lehet, hogy a testem még emlékszik a terhességre, emiatt gyorsabban változik a testem, vagy erősebben reagálok a hormonokra?


Nálatok hogy volt a második babavárás? Ugyanúgy telt, mint az első az elején?


2009. jún. 9. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első terhességem, ha lehet így mondani, csak a 8. hétig tartott, de most, mikor terveztük már tudtam, hogy az vagyok. Én nem csináltam akkor tesztet, elmentem nődokihoz, aki kézzel állapította meg, hogy nem vagyok babós. Csalódott voltam, de akkor még volt majdnem 2 hét a mensiig. És mégis az lettem. Lehet, hogy pont akkor ágyazódott be, amikor nődokinál voltam. Én mégis tudtam, hogy az vagyok. Megérzés volt, utána 2 napja késett, és lett pozi tesztem. Most vagyunk 11 hetesek. :))
2009. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Első két terhességemnél az émelygés napra pontosan 6+0 hetesen kezdődött.

Az elsőnél a 18.hét táján múlt el.

A másodiknál napra pontosan 12+0n.

Most a harmadik terhességemnél hányinger volt napra pontosan 7+0n kezdődött. 11+6n elmúlt, de 12+0n rögötn kezdődött az a furcsa émelygés, mint az előző terhességnél.

Most vagyok 15+2 és ma nem émelyegtem még... kopkop:)

2009. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nikcsi ***** válasza:
Szia! Nekem 7 es fel honapos a babam es mi is elkezdtunk dolgozni a kisteson masfel honapja. Most ugy nez ki sikerult, 3 db pozitiv teszttel a birtokomban. Kb. 4-5 hetes lehetek, de mar mult heten kimutattak a tesztek. Nekem csak furcsa megerzesem volt, azert csinaltam tesztet (ez ugyanigy volt a fiamnal is a nemvart elott) es bejott. :) Meg most kezdem erezni azt az olmos faradtsagot amit a fiamnal csak ugy 6-8 hetesen.
2009. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!