Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.20 hetes terhes vagyok,...

Kb.20 hetes terhes vagyok, még nem voltam ultrahangon, kit ajánlotok Pécsen a Megyeiben akihez viszonylag könnyű bejutni, kedves és nem magánrendelés?

Figyelt kérdés
Sajnos rajtam kívülálló okok miatt nem tudtam még orvoshoz menni, de most sürgősen kéne, de épp ezért félek, hogy nagyon le fog szídni, ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszönöm.
2009. jún. 9. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Most mész először orvoshoz mióta terhes vagy?
2009. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, külföldön dolgoztam, aztán költözés, még nem találtam jó dokit és most már nagyon félek. Igaz, az UH-t bárki megcsinálja, de én mégis félek akárkihez elmenni...:( Egy kis bátorítás jólesne...
2009. jún. 9. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Tudod az uh a terhességnél nem azért van, hogy csak a mi gyönyörűségünkre nézegethessük a babánkat, HANEM , HOGY KISZÚRJÁK, HOGY VAN E VALAMI FEJLŐDÉSI RENDELLENESSÉGE A BABÁNAK. MAGYARÁN, KEZDETBEN A 4 VÉGTAG RENDESEN FEJLŐDIK E ÉS A 12. HÉTEN NYAKI TARKÓREDŐT MÉRNEK, AMI SÚLYOS GENETIKAI FEJLŐDÉST SZŰRHET KI. ÉS EZT PL. MÁR NEM LEHET A 20. HÉTEN MÉRNI! ÉN IS KÜLFÜLDÖN ÉLEK, MÉG BIZTOSÍTÁSOM SINCS, DE 41 EUROT SOSE SAJNÁLNÉK EGY UH-RA. VAGY HA BÁTORÍTÁS KELL A UH MIATT AKKOR MI LESZ VELED SZÜLÉSKOR? NE HARAGUDJ, NEM AKARTAM DURVA LENNI, CSAK OLYAN BOSSZANTÓ, HOGY ITT MINDENKI TOTÁL IZGUL, TE MEG MÉG 20 HETESEN SE MENTÉL ORVOSHOZ! mÉGIS MILYEN OKOK MIATT NEM MENTÉL EDDIG ORVOSHOZ?
2009. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem tanácsot kértél nem lecseszést. Valaki pécsi esetleg adhatna hasznos választ is!

Vannak országok ahol a 20. hétig nincs is ultrahang, utána meg egyáltalán nincs csak ha adódik vmi probléma. úgyhogy szálljatok le róla és segitsetek! én sajna nem vagyok pécsi...Sok sikert és ne izgulj!

2009. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el az első orvoshoz, akit találsz, hogy megnyugtasson, minden rendben van. Aztán szép nyugodtan megkeresed azt, aki neked a legjobban megfelel. Az is lehet, hogy rögtön az első bejön. Olyan sok jó orvos van. Ne félj!! Minden rendben lesz!
2009. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, sokat segítettél, de tényleg:) Nem az UH-tól félek, hanem attól, hogy a doki ne szúrjon le nagyon és hogy minden rendben legyen.
2009. jún. 10. 10:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Látod te magad is tudod, hogy a doki esetleg megróhat azért mert ilyen sokáig nem mentél el legalább egy vizsgálatra. Nem lepontozni kéne, hanem tényleg segíteni annak, aki ilyen felkészületlen várandósan....
2009. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Látom azért vannak is megértő emberek is, jólesik, tényleg:) Könnyű úgy ítélkezni, hogy nem ismerik a körülményeket. Amikor gyanakodni kezdtem, hogy terhes lehetek, elmentem dokihoz, sikerült kifognom a legbunkóbbat, aki azt mondta biztos cisztám van, és elküldött mindenhova, persze ciszta sehol szerencsére. Utána teszteltem, 3 negatív után a 4. lett pozitív, és most itt tartok. Pár napja érzem, hogy mozog, ezért tudom nagyjából, hogy hány hetes lehetek... Ezt vagy megérti a doki, vagy nem...:(
2009. jún. 11. 10:52
 9/13 anonim ***** válasza:

10:04-es vagyok. Ezért fontos, hogy mielőbb menj, és lelkiekben készítsd fel magad, amennyire tudod. Mondd el a körülményeket, ha megérti, megérti, ha nem akkor az az ő baja, mert nem mész oda többet. Szerencsére ezer lehetőséged van arra, hogy megtaláld a neked való dokit. A szülés után kaphatsz anyaságit, és ahhoz 4 terhesgondozás kell. Még ezekre is van idő elmenni, csak most már légy szorgalmas, és ne hanyagold el.

Légyszi tudasd majd velünk, hogy mire döntöttél, és hogy mit mondott a doki!!

2009. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen azoknak akik bíztatni próbáltak és nem bántani...:) Ma délre megyek dokihoz, utána mindenképp megosztom veletek az "élményeimet". Drukkoljatok légyszi!
2009. jún. 12. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!