Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom, miért nem...

Nagyon aggódom, miért nem érzem még a mozgást? 2. baba,16. hét

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok. Az első babót úgy a 17. héten éreztem először. Sokszor fekszem hanyatt, kezemet a hasamra rakom, koncentrálok mint állat de egyáltalán semmit nem érzek. Tudom hogy ez elvileg még belefér, de nagyon aggódom! Ráadásul tegnap volt egy pici barna pecsételésem is. (korábban ilyesmi nem volt)
2012. márc. 10. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézesd meg UH-n.

De te is tudod h még belefér.

A másodikat én nagyon korán éreztem,nem is hitték el.

2012. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Abszolút belefér, emiatt ne aggódj. A barnás pecsételés miatt mutasd meg magad az orvosnak, lehetséges, hogy valami fertőzés, és azt ki kell kúrálni. :)


Szép babavárást! :)


31 hkm

2012. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a másodikat 17+2-n éreztem először:)

Az elsőt is nagyjából ekkor:)


Szerintem nem parázz:)

2012. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a másodikat csak a 20. hét környékén kezdtem érezni, nem volt valami virgonc soha. Nyugi, még bőven van idő.
2012. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is második babó és 18 hetesen éreztem először. Én is aggódtam és egyik napról a másikra úgy elkezdte lerugdosni a hólyagomat, hogy csak na. Jönni fog az ne aggódj, hamarosan! Jó babavárást!
2012. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Az első babát már a 16. héten éreztem, most várom amásodikat, kedden töltöm a 16. hetet,de még semmi:(:(:(


Pedig már annyira várom én is.....

2012. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszönöm a válszokat! Próbálok megnyugodni és remélem már csak napok kérdése hogy hírt adjon magáról.
2012. márc. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!