Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki akinel a magzatnal...

Volt valaki akinel a magzatnal szabalytalan szivverest diagnosztizalt a doki 37 hetesen? Aki volt hasonlo helyzetben, vagy tudna segiteni irjon koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés

37. hetbe leptem a heten, es szerdan derult ki hogy a baba szivverese szabalytalan, bent is fogtak a korhazban egy ejszakara. Csutortokon mar ki is engedte, es tudoerlelo injekciora kell bejarnom, ami tegnap lejart. (marmint akkor kaptam az utolsot).

Nagyon aggodom, mert akarhanyszor meghallgatjak a baba szivhangjat nem rendszeres, es sokszor kihagy. Mindig bele is irjak a kiskonyvembe, de nem csinalnak semmit.

Ilyen esetben lehetne kerni csaszart?

Dokit hiaba kerdezem, csak megnyugtato valaszokat ad, de semmi biztosat. Igazabol azt mondja amit hallani akarunk.

Meg annyit tettek hozza, hogy remelik kihuzom a jovohet szerdat, utana ha mar betoltom a 37.hetet es belepek a 38-ba meginditjak.

Na de addig????

Lehet valami kovetkezmenye ennek a szabalytalan szivveresnek?

Tudom hogy sokaktol azt fogom kapni, hogy minek irom ezt ide, es miert nem a dokit kerdezem, de higyjetek el, millio kerdessel bombaztam es mindenre csak bologatott, es nyugtatni probalt de latni lehetett az arcan hogy valami nincs rendben, de nem mond semmit.

Ezert is kerdezem itt, hatha volt valaki hasonlo helyzetben, vagy csak egy keves biztato szot adnatok akkor egy kicsit nyugodtabb lennek.

Nagyon koszonom annak aki valaszol.


2012. márc. 10. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik kórházról van szó,de én biztos,hogy nem hagynám annyiban.Már elég érett a baba ahhoz,hogy megszülessen(bár nincs jogom felül bírálni a szakembereket,pláne,hogy laikus vagyok).Én addig járnék anyakára,amíg nem történik valami,VAGY felkeresnék egy másik orvost is,mivel több szem többet lát.Nehogy késő legyen...Különben az én 2. gyerekem 37 hétre született(spontán),3090 grammal,53 centivel,és 3 nap múlva már haza is engedtek.Igazából nem is értem se a késlekedésüket,se azt,hogy miért nem tartanak bent,szigorú kontroll alatt(pláne ha még a dokin is láttad az aggodalmat).2 gyerekes+10 hkm
2012. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

Hat sajnos mi sem hagyjuk azert magunkat, de hiaba megyunk az ugyeletre meghallgatjak a baba szivhangjat, kozlik amit mar mi is tudunk, es hazakuldenek. Nem csinalnak semmit.

Sajnos kulfoldon elek, es itt igy megy ez.

Marcius 30-ra vagyok kiirva, de mar rajottek arra is hogy elszamoltak, es korabban kellene szulnom, megis ragaszkodnak a marcius 30-hoz, es meg azt akarjak hogy huzzam ki 2 hetig.

En mar mindent probaltam, de hiaba.

A tudoerlelo injekcio utan, eros gorcseim voltak, megsem csinaltak semmit.

Igazabol mi szeretnenk ha csaszarral elvennek es kiderulne mi is volt ez, de legalabb kint lenne.

2012. márc. 10. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó,hát külföldön tényleg máshogy megy...ha ez az ország Anglia,akkor meg pláne!Minden jót kívánok Nektek,és írj majd!
2012. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen sajnos Anglia, es koszonom a valaszod
2012. márc. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!