Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha volt valakinek a terhessége...

Ha volt valakinek a terhessége első pár hetében (3-8-ig hétig) sárgás folyása, fertőzése, milyen gyógyszert adott a doki? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár a 12-ig hétig nem kaphat semmit a kismama a nagykönyv szerint, de felszálló fertőzéstől elmehet a baba. Kicsit félek, holnap megyek orvoshoz. Nem akarom elveszíteni a babám.

2012. márc. 7. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a 12. hétig semmit nem kaphat a kismama egy tévhit. A felszálló fertőzés veszélyesebb, ráadásul számtalan kúp van, amely az egész terhesség alatt jó. :) Keresd fel az orvosod, csak ő fog tudni dönteni ezek között.


Gratulálok a babához! :)


30 hkm

2012. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok és tegnap voltam vizsgálaton. Nekem kuppot írtak fel.
2012. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetes vagyok. Kaptam hüvelykúpot és még antibiotikumot is! Ha kell hát kell...sajnos! De ha nem szeded be a gyógyszert és a baktérium elterjed az veszélyesebb!!!
2012. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia

Attol fuggoen irnak kupot, hogy milyen a folyasod, ha csak egy nagyon keves van es nem veszes, akkor varnak a 12 hetig, ha nagyon durva, akkor nem varnak.

En 10 hetesen kaptam pimafucin kupot, a doki csak 2 drb-t irt, azt mondta, hogy ez eleg ahoz, hogy egy kicsit visszaszoritsa, es majd 12 het utan kikezeli rendesen.

2012. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Doki semmilyen kóros folyást nem látott, kérdeztem ha esetleg mégis van fertőzés, nem árthat ez a picinek? Mire Ő: biztos benne, hogy hormonális változások miatt van egy icipici váladék. Remélem igaza van. 1 évet vártunk a manóra :)
2012. márc. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!