Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok. Ma arra...

25 hetes vagyok. Ma arra lettem figyelmes hogy reggel nagyon be volt dagadva a szemem, és később az ujjaim is bedagadtak. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vizesedsz.Valószínűleg az időjárás okozza,nem kell megijedni,én is azidőtájt kezdtem el vizesedni.Zöldtea,nem túl erősrefőzve segíthet a bajon.Ha túl nagy mértéket ölt,látogass meg egy dokit.A gyűrűiden,bokdon,lábujjaidon tudod ellenőrizni,hogy mikor mennyi víz van rajtad.
2008. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Én a helyedben felhívnám a védőnőt, mert az fura, hogy a szemed is bedagadt.Szerintem be fog rendelni, vagy kimegy hozzád és elvégez egy gyors vizelet tesztet, hogy nincs-e fehérje a vizeletedben.Tényleg hívd fel....

2008. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szemed lehet allergiától is..sztem a kéz láb meg dagadhat cukor problémától is.de ne így legyen azért mondd el a dokidnak,főleg ha megismétlődik.27hetes kismama
2008. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

mindenféleképpen jelezd az orvosodnak,mert a szem dagadása lehet a toxikózis egyik tünete.Nekem a 32.héttől dagad a kezem-lábam, de szerencsére az arcom és a szemem nem. Vérvételre fognak küldeni és vizeletmintát fognak kérni tőled! Ne aggódj, a zöld tea tényleg nagyon nagyon jó,igaz sokat kell tőle pisilni,de szerintem megéri,mert amíg én nem ittam annyira be voltak a lábaim dagadva,hogy nem bírtam ráállni! Minden jót, és remélem nem lesz baj!! Kitartás!

38 hetes kismami

2008. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!