Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 2hetes terhes vagyok, de...

Kb 2hetes terhes vagyok, de nem érzek semmit! Normális ez? Ez mit jelent? :Az adnexumok vetülebében kóros nesisbentia nem látható. Meg fog maradni a baba attol hogy még ijen korai terhes vagyok nem fogom ugye elveszíteni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia ne stresszeldd magad még a végén sem biztos semmi:-(sajna de a te babód erőss lesz:-))Pihizz!!Nagy a meleg!!
2009. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy minden rendben. Én az egész terhesség alatt nem éreztem semmit csak a rúgásokat, de azokat is csak a 20. hét környékétől. Az nem jelent bajt, hogy nincsenek tüneteid. De honnan tudod, hogy terhes vagy? Mert mikor a teszt kimutatja, akkor már 4 hetes terhesnek számítasz, mert az utolsó menstruáció első napjától számolják a 40 hetet.
2009. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed,hogy terhes vagy?ilyen korai terhesseget meg nem is mutatnak ki.Amugy nem kell erezned semmit,11 hetesen en sem erzek meg semmit a puffadason kivul!
2009. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan hetekig azt sem tudják, hogy terhesek. Persze, hogy normális. Még nagyon korai lenne bármit is érezni. Vedd természetesen a dolgot, ne stresszelj.
2009. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem érzel semmit,még nem azt jelenti hogy baj van!Olyan picike még ez a terhesség,biztos rendben van minden:)
2009. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy terhes vagyok mert voltam nőgyógyásznál meg ultrahangon és ezt írták.Az uberusban egy szabályos oetezsák látható,meg monta az orvos is.És az mit jelent.Grav.s:5(+/-1hét)
2009. jún. 10. 11:54
 7/13 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam Az uberusban egy szabályos petezsák látható,gondolom ha a tesz is kimutatta akkor terhes vagyok,de honnan tudom hány hetes vagyok??Mert nemtudom mit jelentenek ezek a szavak az ultrahangos papíron
2009. jún. 10. 11:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti 5 hetes terhes vagy (+- 1 hét)
2009. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem 2 hetes vagy hanem 5 + - 1 het.De a z orvosod ezt biztos mondta nem.
2009. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet az utolsó menstruáció első napjától kell számolni. Így nem lehetsz két hetes. Nyugodj meg, a kövtkező alkalommal már lesz szívverés is.
2009. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!