Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti vettetek légzésfigyelőt?

Ti vettetek légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Szükségesnek tartjátok?Velünk fog aludni a pici egy szobában..

38hkm


2012. márc. 10. 14:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szia!Mi vettünk,nálunk is velünk aludt egy szobában.Nekem megnyugtató volt,hogy be volt kapcsolva,de így is mindig hallgattam a szuszogását.Nagyon parás voltam,most már 2 és fél éves.
2012. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk, de mondjuk neki külön szobája van kezdettől fogva. Egyébként ha egy szobában lennénk, így belegondolva akkor is vennék. Ugyanis ez azért van, hogy az esetleges légzés kimaradás miatti tragédiát megelőzze....ha viszont kimaradozik a légzése, azt alvás közben úgysem veszed észre, hiába vagytok egy szobában.

KOlléganőm kisfiát ez mentette meg. Vijjogni kezdett a figyelő, mert a kicsi nem vett (vagy nem kapott) levegőt, anyukája az

2012. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

onnal felkeltette és a szájába fújt, ahogyan olvasta.


És ha nincs a figyelő, akkor nem ébredt volna fel az anyukája.

2012. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az első babánknak vettünk ezelőtt 3 éve. Nála egyszer beriasztott, nem vett levegőt a kislány.

Most is használni fogom a másodiknál.

2012. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi nem vettünk, mivel én azt olvastam, hogy annak akkor van igazán értelme, ha a szülő elvégzi a tanfolyamot is, ahol megtanítják rá, hogy mit kell tenni abban az esetben, ha becsipog a gép. Ettől függetlenül én is sokat figyelgettem a kisfiamat, amikor aludt, és főleg az első hetekben nagyon furcsán, összevissza szedte a levegőt. Volt, hogy meg-megsimogattam az arcát, amikor úgy gondoltam, hogy már túl rég nem vett levegőt... Igaz, neki hiába volt kiságya, mert nagyon sokáig közvetlenül mellettem aludt. Erre mindkettőnknek szüksége volt.


Most 31+1 hetes vagyok, és kislányt várok. Ha ő a kiságyat választja majd, lehet, hogy elgondolkodunk mi is a légzésfigyelőn...

2012. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van hozzá egy kis füzetke (legalábbis ahhoz, amit mi vettünk) és oda le van írva, mit kell tenni. Ugyanazt mondják a tanfolyamon is. Barátnőmék voltak, és azt mondták el, ami le van írva a papírra...
2012. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi vettünk a kisfiamhoz(2 éves múlt), megnyugtatott hogy van, nyáron születik a tesó most is használni fogjuk. Mi használtan vettük, mert elég drágák.

2012. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mi is vettünk. erre nem sajnáltuk a pénzt. inkább veszek neki használt rucit vagy kevesebb játékot,de ez megmentheti az életét. mi a második gyermekemmel egyszer (más okból) kórházba kerültünk és ott volt több anyuka is picike babákkal, akik a légzésfigyelő beriasztása miatt voltak kórházban, kiderült, hogy különböző okok miatt nem vesznek rendesen levegőt alvás közben. ezt pedig előre nem tudod kiszámolni. biztosan ritka betegség, de sose lehet tudni, hogy ti benne vagytok-e abban a pár százalékban...
2012. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk nem volt, 2,5 éves elmúlt már a fiam.

De, ha te nyugodtabb vagy tőle, akkor inkább vegyél.

2012. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

egy barátnőméknél is megmentette a gyereket, már szürke volt, utána a kórházban is napokig produkálta a légzéskimaradást,

Amikor ezt hallottuk, eldöntöttük, hogy kell.

Tanfolyam van a minimanóban is , asszem ingyenes és tényleg a leírást mondják ill. ha rékeresel, a youtube is tle van angol videokkal, hogy mit kell csnálni

2012. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!