Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhesen mekkora...

4 hetes terhesen mekkora eséllyel jelent rosszat barnázás?

Figyelt kérdés

Egy év után végre pozitívat tesztelek hétfő óta, elmaradt a merci, a melleim és bimbóm fáj, hánytam tegnap reggel.

Szóval nagy nehezen elhittem, és beleéltem magam, hogy baba lesz. de ma barnás folyásom lett, bementem kórházba , megvizsgáltak, szólt előre Dr.nő, hogy nem hiszi, hogy még látni fog valamit, de azért megnézi,(5 napja marad ki vérzés) és így is lett,van viszont: zárt méhszáj, 20mm vastagodott nyálkahártya, és 3 mmes felmaródás, kilökődésre nem talál utaló jelet. Pihenést javasolt, és írt fel utrogestant, és magnézium citricit... azt is mondta nem jósol semmit inkább, bármi lehet még, ne izguljak. Szerintetek???? jártatok már hasonlóan?? úgy félek, és férjemmel is tegnap közöltem aki oda meg vissza volt az örömtől...


2012. márc. 10. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Csak kicsit hasonló az esetem a második terhességgel.

Bár vérzéssel, barnázással nem járt a dolog nálam, de a 10. héten egy rendesen nagy vérömlenyt találtak a petezsák alatt. Én csak magnézium-citritet kaptam, mást nem. Emellett pihenést, jobbára fekvést javasoltak.

Rendesen be voltam ijedve, mert pont egy évvel az estem előtt vesztette el a barátnőm a 12 hetes babáját szintén egy vérömleny miatt.


Nagyon szigorúan vettem a pihenést, sokat feküdtem, kíméltem magam. Felszívódott jópár hét alatt szerencsére.


Ha tudsz, feküdj! Sokat számít.

2012. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a dokid is mondta,még bármi lehet. én a 6.héten barnáztam és semmi gond nem volt.
2012. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én jártam így a terhességem elején. 5 hetesen barnás folyásom lett és kicsit fájt a hasam. Bementünk a kórházba, kaptam duphastont, 3 napra bent tartottak, aztán otthon kellett pihiznem és ma már egy 17 hónapos kisfiú anyukája vagyok.:)
2012. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6 hetesen volt ez. Az orvos nekem is Utro-t írt fel, sok pihenést javasolt és eltiltott a házas élettől. Így pár nap alatt elmúlt. A 12 hetes genetikán azt mondták minden rendben van, jó helyen tapadt meg a babó, nem vagyunk már veszélyeztetve, így minden tilalmat feloldott az orvosom.
2012. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megvastagodott méhnyálkahártya nagyon jó jel! Nekem 19 mm, volt ilyenkor( akkor azthittem 5-6 hetes vagyok mensi alapján, de visszavettek a méretek alapján az orvosok egy két héttel) Ne aggódj minden rendben lesz. Viszont ha mégis történne valami azt el kell fogadni, valószínűleg beteg lett volna. De nem lesz semmi baj!!! Még csak 4 hetes vagy, tehát éppenhogy kimaradt a mensid. Nekem jan 6án volt meg utoljára tehát már 9 hetesnek kéne lennem. de csak hét vagyok. Az aggódással többet ártasz! Ne olvasgass történeteket, az csak rosszabb...
2012. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a biztatást. kicsit megnyugodtam, és mára már szinte teljesen el is múlt a barna folyás. Nagyon nagyon halvány lett, alig észrevehető. Remélem segített a gyógyszer... Köszönöm még egyszer :)
2012. márc. 11. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!