Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leletem uterusban szerint 7mm...

Leletem uterusban szerint 7mm átmérôjű, szabályos petezsák, benne szikhólyag sejthetô. Menstruáció alapján pont 6. héten voltam Uh-n, az tuti, hogy a ciklus 15-17. napja közt foganhatott. Doki szerint rendben van, de szerintetek nem kicsi?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva kell kontrollra mennem. Az Uh-t elég rossz minôségû géppel csinálta. Ja, és a ciklus 25-28 napja közt lázas beteg voltam, algopyrint szedtem. Nagyon aggódom , mi a véleményetek?
2012. márc. 10. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne aggódj!! Én ilyenkor már énekeltem neki:))))) Minden rendben van!!
2012. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!!! Minden rendben van. A ciklusod 25. napján, ha legkorábban, azaz a 15.-en fogant még éppen, hogy beágyazódott - és amennyiben ez megtörtént, sem a gyógyszer, sem a betegség nem tudott neki ártani. Nyugalom, és örülj!!! :))) Sok boldogságot!

31 hkm

2012. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én tuti biztos voltam benne, hogy mikor fogant, nemvárt napja után 2 nappal (ovu után 16 nappal) csináltam a tesztet, negatív. Másnap valami nagyon halovány, és csak utána lett rendesen pozitív. Végül az UH alapján is a doki úgy ítélte, hogy csaknem kerek 1 héttel később fogant mint amikor én "biztos voltam benne". Hát a fene érti, de mindegy is. Pár hét múlva nem fog érdekelni, van ilyen.
2012. márc. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!