Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiam keresztanyja (barátnőm)...

Fiam keresztanyja (barátnőm) kissé "megbolondult" én már a 2. babámat várom ő meg vissza fejlődik akkora k. lett, hogy az már irritál az internetre tesz fel magáról ilyen miniszoknyás képeket stb. Mit csináljak, mondjam neki ez egy kicsit sok?

Figyelt kérdés
Ja régen nem volt ilyen!
2012. márc. 11. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezen bizony idegenek nem fognaktudni segíteni...ha viszont neki szegezed a kérdést, hogy "mostanában annyira megvbáltoztál történt valami?" tuti azt gondolja, nem vagy komplett.

Ha nem bunkó veled és a családoddal, kedves, szeret téged és te is őt, akkor nincs miről beszélni. Fotózgatja magát, és? Ettől nem lesz rosszabb ember, csak talán rájött hogy kicsit még ki akarja élni magát mielőtt ő is családalapításba kezd. Nem kell ezt úgy tekinteni, mintha embert ölni készülne.....


A valószínű az, hogy nem történt semmi, talán nem is változott maximum neked tűnik úgy, mert mivel te már második gyerekedet várod, ezért még egy dologgal mélyült a szakadék az életviteletek között. Majd ha neki is lesz gyereke talán újra úgy fogod érezni, hogy azonos úton haladtok. Ez az élet, 20-30 év között a nő annyira eltérőek, mint a fekete és fehér. Egyik egyik gyereket szüli a másik után, másik buliból buliba csöppen. Majd beéritek egymást.

2012. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a durva, hogy ha igaz barátnak tartod magad, akkor hogyan írhatsz le ilyen szót (K...) a barátnődről egy miniszoknya miatt. Ja és h téged irritál? Mi irritál ebben mond meg! Azon is gondolkodhatnál, hogy ha neked ennyi elég, hogy irritáljon egy eddig fontosnak tartott ember, akkor veled is baj van. Nekem is vannak olyan barátnőim, akik még nem találták meg a párjukat és éjjel nappal buliznak és kihívóak és akkor mi van, imádom őket. Mit vársz el a barátnődtől, hogy azért mert te szülsz és megvan a párod, azért ő vonuljon zárdába és őt is már csak a babázás érdekeljen? Nem vagyunk egyformák és nem is ugyanazon az úton halad mindenki, szerintem te nem tudod őt elfogadni úgy ahogy kellene. Ha én barát vagyok nem szeretném a barátomat a saját képemre formálni.
2012. márc. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!