Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél mikor...

Második terhességnél mikor láttátok magatokon hogy nő a hasatok? Főleg vékony típus érdekel?

Figyelt kérdés
volt egy vetélésem 11 hetesen, és az lett volna a második, elég korán 8 hét körül már láttam magamon, de én extra vékony vagyok, most megint így látom hogy ott nő, hízni így nem lehet sztem viszont megjött mellette, igaz ez így volt az elsőnél is, álcázta magát a kis lélek:-) semmi baj nem volt, a vetélésnél nem jött meg közben és elment a baba, most nem tudom hogy terhes vagyok-e reménykedem még várok egy hónapot, most elvileg 7 hetes körül van ha van, egyéb tünet a mellem is nőtt picit, rosszul vagyok ha nem eszem folyamatosan, pont így volt az első sikeres terhességnél is
2012. márc. 11. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Korán. az elsőnél csak 3-4 hónaposan a másodiknál már a 7-8.héten puffadt voltam és nagy a hasam.
2012. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
11 hetes vagyok és olyan mintha 4-5 hónapos lennék. :)
2012. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

20. het utan.

En is vekony vagyok, mar-mar mondhatnek sovany kategoriat is, 18 alatt van a bmi-m.

Viszont rendszeresen sportolok, kockas hassal kezdtem mindket terhesseget, eros a hasfalam, igy keson nott a pocakom mindket babaval. .

2012. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elsonel keson,de masodiknal szinte rogton!es nekem is ennem kellett folyton.:)
2012. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!