Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 15 éves vagyok és...

Kaarooliinaa kérdése:

Mit tegyek? 15 éves vagyok és túlsúlyosnak érzem magam a barátnőim szerint nem igaz! De szerintem meg igen a hasamon és a combomon van a felesleg mondjuk a családom se vékony típus de afíuk igyse néznek rám mit tegyek?

Figyelt kérdés
153 cm és 54 kg vagyok:(
2012. márc. 9. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezzel a magassággal/súllyal nem vagy túlsúlyos, de kb -5 kg ideálisabb lenne. Én amióta sportolok, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, és le is ment pár kg. Próbálj meg mozogni heti 1-2szer, biztosan jót fog tenni.
2012. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sok egy kicsit, de mivel nagyon alacsony vagy, még biztosan fogsz nőni, és akkor jó lesz, ha odafigyelsz arra, hogy ne hízz tovább.

Amit az első írt, az jó, sportolj heti 2 órával többet, mint eddig, ha egyáltalán nem sportoltál eddig, akkor 3 órával többet, vagyis legalább 3 órát.

2012. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldj egész alakos képet, másként nem lehet megállapítani.
2012. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
edzek hetente 5x +odafigyelek mit egyek és miből mennyit am köszi!
2012. márc. 11. 21:49
 5/5 anonim válasza:

Nem feltétlenül kell koplalni. Elég, ha tartod a súlyos és ha magasabb, idősebb leszel nádszálvékony alakkal állhatsz ki a fiúk elé! :)

10/L/54kg/160cm

2012. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!