Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165cm vagyok,70kg és 25 éves...

165cm vagyok,70kg és 25 éves lány. Sosem voltam sovány típus, mindig volt mit fogni rajtam, de szeretnék mostmár vékonyabb lenni. Elképzelhető, hogy mozgással, életmódváltással én is vékony legyek?

Figyelt kérdés
Vagy hiába is dolgozom sosem leszek olyan modell alkat? A családom minden tagja ilyen típus. A vállam is szélesebb valamivel mint az átlag. Izmosodni nem szeretnék, csak ledobni a felesleget.
2009. okt. 21. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanezek a paramétereim, csak 21 éves vagyok... Én elkezdtem a napi fél óra tornát, délelőtt csak gyümölcsöt eszek és 6 után semmit. Eddig ennyire jutottam. Próbálom betartani a norbi update kódokat, de egyelőre még csak ismerkedem velük. Nagyon sok sikert kívánok, remélem lefogyunk! Nálam a cél az 53 kg. de már 57-tel is kiegyezem :) Ha gondolod írj e-mailt, megbeszélhetnénk a tapasztalatainkat és "húznánk" egymást. Együtt könnyebb fogyni! :)
2009. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Életmódváltással biztos tudsz valamennyit fogyni, de saját tapasztalatom alapján azt tanácsolnám, hogy mindig figyelj, hogy ennél már ne menj feljebb.

Én kb. ugyanilyen testalkattal folyton fogyóztam, aztán persze jojó. Nem volt addig gond, míg nem voltak gyerekek, mert mindig tudtam magamra annyi időt szánni, és persze egyedül olyan lelkiállapotba kerülni, hogy elhatározzam magam, és be is tartsam. Ilyenkor aztán szinte minden nehézség nélkül ledobtam jó pár kg-t.

Szóval így utólag az örökös elégedetlenség, fogyókúra helyett csak tartanom kellett volna a súlyomat, némi tornávál és egészségesebb étkezéssel.

2009. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Neked is küldöm ezt a jó kis szórakztató és tanulságos írást az aranygaluskáról. Aztán meg nem tudom, hol és mit szoktál enni, de legjobb lenne (tapasztaltam, és hozzáértőktől tanultam) reggel zöldségleves, délben amit adnak, de lisztet fehér lisztet elkrülni, este egy finomság: túró(ricottával a legfinomabb) bele 2-3 centi lereszelve finom reszelőn egy közepes sárgarépából, bele méz és fahéj. Esetleg ha nem olyan laza, akkor kefír. Semmi kenyér, semmi pogácsa, semmi kakaóstekercs.Ez a ricottafini kb. 6-kor legyen. Estleg később még ey kefir. Mást este ne egyél, fél hét, hét után végképp semmi.

A zöldséglevest elkészítheted több napra, és mindig előszeded reggel. Ja, és sok víz! Reggel 5 től kezd el a vízivást, és apránként igyál meg egy litert legalább kb. 6-ra. Kezdheted később is, majd kitapasztalod. De akkor nagyon közel lesz a leves meg a víz. Cukros üdítőket ne igyál, tejet sem, hanem teát. Pl. a Zöld tea nagyon jó. Meg a Vörös rooibos is. Nagyon finom és jó hatású reggel a szuperital: 1 pohár közepesen meleg víz, bele 1 kávéskanál méz, és 1-2 kávéskanál almaecet. Finom, és a sok kálium miatt az agyra nagyon jó hatással van, azonkívül a belekre is. Na még annyi, hogy rendszeres sport, otthoni munka, sok-sok mozgás, ami adódik.

2009. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!