Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki hasonló cipőben?

Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Akinek volt missed ab-ja,utána hány hónapra sikerült megint teherbe esni? Nekünk a párommal 8 hónap próbálkozás után jött össze először,amiből sajnos missed ab lett :( ez volt októberben,azóta még nem jártunk sikerrel..Amúgy amikor összejött akkor épp wellnesseltünk szerintem ez is segített :) Megint menjünk el? :)
2012. márc. 11. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ott tudtok kikapcsolódni, és elszakadni a világtól, akkor igen. Ha ehhez elég a konyha, vagy fürdőszoba, vagy garázs-kocsi hátsó ülés, akkor oda.

Hajrá!! : )

2012. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen jó lenne egy kis kikapcsolódás. Tudom, hogy hülyén hangzik és nehéz, de próbáljatok nem a leendő babára koncentrálni mindennap!!!Kicsit "felejtsétek" el és valóban élvezzétek az együtt töltött szerelmi pillanatokat. Ne a naptár, óra szerint kényszerből szeretkezzetek!!


Remélem hamar összejön!! Drukkolok! :D

2012. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 hónapra rá sikerült.De szerintem is sokat számítanak a körülmények.Nekünk akkor sikerült,amikor a férjem pont 2 hétig szabin volt és nem volt hajtás,nyugodtak voltunk mind a ketten.Jó ötlet ha elmentek,csak a peteérésed idejére tegyétek az időpontot,biztos fogod tudni mikor van,mert gondolom te is sokat foglalkozol a dologgal.Én mindig azt számoltam mikorra esik és mindent elolvastam róla.Sok sikert!
2012. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 agleh ***** válasza:

Nekem 12 hetesen ment el a baba tavaly márciusban (1 évi próbálkozás után- closty+injekció kúra)úgy voltam vele, hogy majd szeptemberben elmegyünk kivizsgáltatjuk magunkat, közben nyáron lakást újítottunk fel rengeteget mérgelődtünk, nehezeket cippeltem, ennek ellenére augusztusban teherbe estem. Valószínű nem görcsöltem, más dolgok kötötték le a figyelmemet és lám sikerült.

Most 32 hetes vagyok.

Próbálj pozitívan állni a dolgokhoz és ha lehetőség van menjetek kapcsolódjatok ki.

2012. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hú köszi a válaszokat :) nagyon nehéz másra gondolni az a baj..viszont igen,tudom mikor van peteérésem mert megérzem a középidős fájdalmat és mindig együtt vagyunk direkt akkor és még a lábaimat is polcolom mégsem sikerül.én is egyre jobban hiszek abban,hogy csupán csak egyetlen feltélele van: a nő legyen nyugodt és kiegyensúlyozott.köszönöm a tanácsokat így fogok cselekedni :)
2012. márc. 12. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!