Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki, aki így jár (t),...

Van valaki, aki így jár (t), mint én, hogy csak az orrcsontja hipopláziás a babájának, minden más adat teljesen jó? Írjatok, ha valaha hasonló cipőben jártatok!

Figyelt kérdés
A 12. héten kombinált tesztet csináltattam az Istenhegyin. Mindent rendben találtak, a tarkóredő 1,6 mm, a véreredmény is negatív lett. Egyedül az orrcsontját találták hipopláziásnak. Annyit mondtak, hogy kisebb, mint lennie kéne, de van neki. A 18. héten részletes genetikai ultrahangot fognak csinálni. De addig még rengeteg idő van!
2011. dec. 3. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, hogy hipopláziás az orra, de mivel nekünk a tarkóredő is emelkedett volt kicsit (3,1mm) 17 hetesen csináltak amniocentézist és genetikailag nem volt baja. 46 XY lett az eredmény, tehát rendben volt.


Mondjuk sajnos 19 hetesen elvették, mert más betegsége volt. :-(


De ne félj a hipopláziától!!! Minden rendben van a Kicsivel!! Csak pisze orra lesz! :-) Tuti,hogy egészséges!!! Biztos vagyok benne!!!

2011. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszod! Én is bizakodok, hogy minden rendben van!

Nagyon sajnálom, ami veled történt! Mikor lehet próbálkozni újra?

2011. dec. 5. 12:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Most voltunk a 18. heti genetikai ultrahangon. Behozta az orrocskáját, most már 4,1 mm. Azt mondta a Hajdú doktornő, hogy a 20. hétig kell elérnie a 4,5 mm-t és most vagyok 17 hetes és 6 napos, úgyhogy biztos, hogy meglesz neki! Minden rendben van vele. Hatalmas kő esett le a szívünkről! Mindenkinek csodálatos babavárást kívánok!
2012. jan. 14. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!