Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen az Édesanyák útján Dr....

Pécsen az Édesanyák útján Dr. Veszprémi Béláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Most kell orvost választanom, Dr. Veszprémin gondolkozom. Ő ügyesen császároz? Én tuti, hogy császáros leszek. Megbízható? Aranyos a terhesgondozások alkalmával?


Köszi a válaszokat!



2012. márc. 12. 09:40
 1/5 agleh ***** válasza:

Nekem nagyon rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban, persze ez csak az én véleményem, biztos van olyan is aki pozitívan tud nyilatkozni róla.

Hány hetes vagy?

2012. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!


10 hetes vagyok, lassan itt a genetikai uh és azt már szeretném, ha a választott orvosom csinálná.


És Neked ki volt szimpatikus ott az Édesanyák útján? Én nem pécsi vagyok, de ott szeretnék szülni, ezért nincs tapasztalatom az ottani orvosokkal. :-(


Köszi a választ előre is... :-)

2012. márc. 12. 10:08
 3/5 agleh ***** válasza:

Igazából nincs olyan ami annyira szimpatikus lenne, olyan mint bármelyik más kórház (mindenütt sokat kell várni, mindenhol vannak kedves/bunkó nővérek, orvosok egyaránt). Igen azt hallottam, hogy jó a genetikába, ő és még 2-3 orvos szokott a genetikán "rendelni", én szerencsére nem hozzá kerültem. Érdekes azóta amikor megyek a klinikára (32 hetes vagyok) ki az első akit látok?A Veszprémi doktor. Szerintem menj el hozzá nyugodtan, ha nem szimpatikus legfeljebb majd váltasz másik orvost.

Boldog Babvárást!

2012. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, igazad van, még nagyon az elején vagyok, ha nem lesz szimpi, akkor keresek mást! :-) Egy próbát megér! :-)


Neked is további szép Babavárást és jó egészséget Neketek!!!!! :-)

2012. márc. 12. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Dr. Tamás Péter az orvosom, csak jókat tudok Róla mondani, uh-t nem csinál, amikor barnáztam, azonnal bevitt uh-ra, amikor görcsöltem az elején, este megnézett, nem volt rendelése és nem ügyelt, szóval bármikor a segítségemre van, ha kell.
2012. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!