Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az hogy vérzékeny...

Mit jelent az hogy vérzékeny méhszáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 hetes veszélyeztetett terhes vagyok, mert kétszarvú méhem van, ma voltam a dokimnál és csinált egy rákszűrést mert nézte hogy már több mint 1 éve csináltunk.

Viszont most azt mondta hogy nem is baj hogy megnézzük mert vérzékeny a méhszáj. De semmi egyebet nem mondott, és most nagyon megijedtem hogy esetleg valami baj van. Eddig minden leletem rendben volt, babócával is minden rendben, de ez most nagyon megijesztett.


2012. márc. 12. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Méhszájsebet, vagy gyengébbek az érfalak a terhességtől. De ő látta, ezt csak ő fogja tudni kifejteni. A babát nem igazán érinti, neki ettől nem lesz baja. :)
2012. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont most hogy voltam a mosdóba, a bugyimon illetve a toalett papiron enyhe vérzés látszik. :( Most mit tegyek?
2012. márc. 12. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menny vissza minél előbb az orvoshoz..inkább feleslegesen. irj hogy mi történt4 szoritok érted!!
2012. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg, ha nagyon aggaszt, de ez a vizsgálattól van.
2012. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is az volt terhesen. doki mondta. meg azt is, ne ijedjek meg, minden vizsgálat után véreztem egy kicsit. de ennyi, semmi gond nem volt, szülés után elmúlt.
2012. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!